Slovenska zastava
Lokalne volitve '98


UDELEŽBA PO OBČINAH - 2. krog

do : 19:00


V drugem krogu lokalnih volitev ima pravico glasovati 744.779 volilcev.

Po zadnjih podatkih je že glasovalo 384.570 volivcev (51,64 %)

Občina Udeležba Število volilcev Odstotek udeležbe Udeležba v prvem krogu (končna)
AJDOVŠČINA69531359951,1359,77
BISTRICA OB SOTLI876123371,0565,88
BLED4494888550,5861,65
BOROVNICA1572289054,3963,26
BOVEC1496269455,5364,40
BRASLOVČE1871375149,8863,15
BREZOVICA3587689352,0461,23
BREŽICE99021946450,8756,06
CANKOVA1145175965,0976,31
CELJE188393972347,4352,09
DOBROVA-POLHOV GRADEC2776483857,3866,56
DOBROVNIK866119072,7772,83
DOLENJSKE TOPLICE1629256863,4369,71
DOL PRI LJUBLJANI1670316352,8067,17
GORNJA RADGONA47391022446,3557,59
GROSUPLJE66831130759,1063,68
HAJDINA1461302448,3156,50
HOČE-SLIVNICA4053800350,6452,43
HRPELJE-KOZINA2087330163,2279,45
IDRIJA4885940151,9658,14
IG2522389064,8369,45
ILIRSKA BISTRICA68341166658,5868,42
JESENICE73311700543,1153,17
KAMNIK94751965248,2161,26
KIDRIČEVO2934539554,3864,90
KOČEVJE71511292755,3256,56
KOMEN2134294572,4677,06
KRANJ228814004557,1466,09
KRŠKO124112213756,0660,85
LAŠKO54831115749,1456,19
LENART3929875744,8747,64
LITIJA88181446160,9861,69
LJUTOMER4699979547,9757,50
LOGATEC4382801954,6562,91
LOŠKA DOLINA1939292866,2274,37
MARIBOR429289643544,5146,21
MARKOVCI1842312758,9169,80
MENGEŠ2811501556,0566,96
METLIKA3722637458,3968,23
MOZIRJE2810484358,0265,71
NOVA GORICA114052896239,3855,07
NOVO MESTO171883112155,2362,28
PESNICA2939584450,2941,88
PIRAN63911394045,8557,62
PIVKA2571470154,6969,36
PODLEHNIK1002152465,7565,13
POLZELA2696405566,4963,53
POSTOJNA51621085547,5559,56
PREBOLD1951358454,4464,83
PREVALJE3026512459,0667,96
RADENCI3248440873,6869,87
RADLJE OB DRAVI3044487762,4261,27
RADOVLJICA75811443252,5361,81
RAVNE5162965353,4858,14
RIBNICA NA POHORJU819105577,6370,02
ROGAŠOVCI1858298762,2062,56
SELNICA OB DRAVI2063377554,6554,53
SEVNICA70331397150,3457,50
SEŽANA5148941654,6767,81
SODRAŽICA976167658,2369,01
SVETI ANDRAŽ V SLOVENSKIH GORICAH68995272,3766,53
ŠEMPETER-VRTOJBA2585504551,2462,38
ŠENTJUR PRI CELJU59461453040,9253,72
ŠKOFJA LOKA100901657060,8966,34
ŠMARTNO OB PAKI1448218666,2476,14
ŠOŠTANJ3721625259,5270,46
TABOR749113466,0570,99
TREBNJE71241383151,5161,34
TURNIŠČE1833278365,8670,86
VELIKE LAŠČE1865285265,3965,30
VIDEM2130440948,3160,61
VRHNIKA57731287444,8459,47
ZAVRČ653112258,2062,07
ŽALEC76151627546,7953,75
ŽUŽEMBERK2466352170,0468,38

Nazaj na začetno stran

Pritisni tukaj za skok na začetno stran


Marko Golobič Gorazd Perenič Miran Željko Marko Šmid
Republiška
volilna komisija
Center Vlade
za informatiko
Center Vlade
za informatiko
SRC INFO d.o.o.