Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 09:00 ure, dne 04.11.2010.
Vnešena so vsa redna volišča. Podatki so neuradni.
LEGENDA: |
Kandidat je izvoljen |
O izidu odloča žreb oz. ni podatkov |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Borjana - Podbela - VOLILNA ENOTA 01
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Miranda Lesjak | Marija Cencič in skupina volivcev | 24 | 36,92 % |
2. | Edi Hrast | Marija Cencič in skupina volivcev | 21 | 32,31 % |
3. | Irena Breškon | Marija Cencič in skupina volivcev | 20 | 30,77 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Borjana - Podbela - VOLILNA ENOTA 02
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Danica Hrast | Katarina Koren in skupina volivcev | 58 | 41,13 % |
2. | Emil Čušin | Katarina Koren in skupina volivcev | 43 | 30,50 % |
3. | Milan Čušin | Katarina Koren in skupina volivcev | 40 | 28,37 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Breginj - VOLILNA ENOTA 01
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Pavel Tonkli | Andrej Mazora in skupina volivcev | 97 | 45,33 % |
2. | Stanislav Bric | Simon Čebokli in skupina volivcev | 70 | 32,71 % |
3. | Vida Škvor | Andrej Mazora in skupina volivcev | 47 | 21,96 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Breginj - VOLILNA ENOTA 02
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Marijan Čebokli | Valter Čebokli in skupina volivcev | 59 | 100,00 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Breginj - VOLILNA ENOTA 03
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Boštjan Sabotič | Albin Modrijančič in skupina volivcev | 19 | 100,00 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Breginj - VOLILNA ENOTA 04
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Darko Rosič | Silvo Baloh in skupina volivcev | 32 | 100,00 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Breginj - VOLILNA ENOTA 05
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Dante Škvor | Pavla Brilej in skupina volivcev | 6 | 100,00 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Drežnica - VOLILNA ENOTA 01
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Tadej Koren | Tadeja Muznik in skupina volivcev | 117 | 33,14 % |
2. | Klavdij Rakušček | Tadeja Muznik in skupina volivcev | 86 | 24,36 % |
3. | Petra Škrjanc | Tadeja Muznik in skupina volivcev | 79 | 22,38 % |
4. | Matjaž Muznik | Emil Berginc in skupina volivcev | 71 | 20,11 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Drežnica - VOLILNA ENOTA 02
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Boštjan Uršič | Rajko Uršič in skupina volivcev | 83 | 48,82 % |
2. | Igor Kravanja | Rajko Uršič in skupina volivcev | 55 | 32,35 % |
3. | Marjetka Uršič | Dominik Koren in skupina volivcev | 32 | 18,82 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Drežnica - VOLILNA ENOTA 03
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | David Bizjak | Bojan Berginc in skupina volivcev | 49 | 100,00 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Drežnica - VOLILNA ENOTA 04
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Damjan Koren | Koren Izidor in skupina volivcev | 36 | 87,80 % |
2. | Barbara Rakušček | Jože Žagar in skupina volivcev | 5 | 12,20 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Idrsko - VOLILNA ENOTA 01
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Marko Miklavič | Leon Mašera in skupina volivcev | 164 | 46,72 % |
2. | Tomaž Černilogar | Leon Mašera in skupina volivcev | 100 | 28,49 % |
3. | Tea Ručna | Leon Mašera in skupina volivcev | 87 | 24,79 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Idrsko - VOLILNA ENOTA 02
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Damjana Uršič | Lidija Miklavič in skupina volivcev | 39 | 58,21 % |
2. | Darjo Uršič | Lidija Miklavič in skupina volivcev | 28 | 41,79 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Kobarid - VOLILNA ENOTA 01
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Branko Velišček | Dejan Luzar in skupina volivcev | 180 | 27,86 % |
2. | Gregor Uršič | Dejan Luzar in skupina volivcev | 149 | 23,07 % |
3. | Vasja Šekli | SEM-SI - STRANKA ENAKIH MOŽNOSTI SLOVENIJE | 105 | 16,25 % |
4. | Katarina Mole | Dejan Luzar in skupina volivcev | 90 | 13,93 % |
5. | Debora Von Kastelmur | SEM-SI - STRANKA ENAKIH MOŽNOSTI SLOVENIJE | 79 | 12,23 % |
6. | Lea Manfreda Jeram | SEM-SI - STRANKA ENAKIH MOŽNOSTI SLOVENIJE | 43 | 6,66 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Kobarid - VOLILNA ENOTA 02
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Nejc Šerbec | Dušan Uršič in skupina volivcev | 260 | 42,83 % |
2. | Martina Rosič | Dušan Uršič in skupina volivcev | 176 | 29,00 % |
3. | Primož Benko | Dušan Uršič in skupina volivcev | 171 | 28,17 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Kobarid - VOLILNA ENOTA 03
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Ivan Ručna | Bine Kurinčič In Skupina Volivcev | 64 | 100,00 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Kobarid - VOLILNA ENOTA 04
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Matjaž Stergar | Marijan Raholin in skupina volivcev | 91 | 100,00 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Kred - Staro selo - VOLILNA ENOTA 01
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Damjan Skočir | Valter Skočir in skupina volivcev | 74 | 100,00 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Kred - Staro selo - VOLILNA ENOTA 02
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Anton Lovše | Vanja Urbančič in skupina volivcev | 15 | 100,00 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Kred - Staro selo - VOLILNA ENOTA 03
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Franc Jeriha | Milan Štih in skupina volivcev | 91 | 100,00 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Kred - Staro selo - VOLILNA ENOTA 04
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Vera Pavlin | Ivan Lavrenčič in skupina volivcev | 39 | 100,00 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Ladra-Smast-Libušnje - VOLILNA ENOTA 01
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Martina Fon | Silva Fon in skupina volivcev | 76 | 33,93 % |
2. | Luka Sovdat | Silva Fon in skupina volivcev | 74 | 33,04 % |
3. | Izidor Koren | Silva Fon in skupina volivcev | 74 | 33,04 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Ladra-Smast-Libušnje - VOLILNA ENOTA 02
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Darko Smrekar | Dejan Ivančič in skupina volivcev | 95 | 43,18 % |
2. | David Sivec | Dejan Ivančič in skupina volivcev | 66 | 30,00 % |
3. | Darja Volarič | Dejan Ivančič in skupina volivcev | 59 | 26,82 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Ladra-Smast-Libušnje - VOLILNA ENOTA 03
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Zoran Sivec | Branko Smrekar in skupina volivcev | 28 | 100,00 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Livek - VOLILNA ENOTA 01
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Oton Zabreščak | Bruno Grosar in skupina volivcev | 114 | 24,84 % |
2. | Dušan Medveš | Bruno Grosar in skupina volivcev | 95 | 20,70 % |
3. | Katarina Roš | Bruno Grosar in skupina volivcev | 94 | 20,48 % |
4. | Slavko Matelič | Bruno Grosar in skupina volivcev | 89 | 19,39 % |
5. | Andreja Fon | Bruno Grosar in skupina volivcev | 67 | 14,60 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Trnovo ob Soči - VOLILNA ENOTA 01
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Klara Kokošin Fon | Mira Fon in skupina volivcev | 65 | 21,81 % |
2. | Robert Kokošin | Mira Fon in skupina volivcev | 62 | 20,81 % |
3. | Pavel Školč | Mira Fon in skupina volivcev | 62 | 20,81 % |
4. | Danilo Fon | Mira Fon in skupina volivcev | 62 | 20,81 % |
5. | Sabina Fon Caramella | Mira Fon in skupina volivcev | 47 | 15,77 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Vrsno - Krn - VOLILNA ENOTA 01
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Martina Gabršček | Miran Gregorčič in skupina volivcev | 64 | 50,39 % |
2. | Aljoša Mozetič | Miran Gregorčič in skupina volivcev | 63 | 49,61 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Vrsno - Krn - VOLILNA ENOTA 02
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Metod Manfreda | Braz Uroš in skupina volivcev | 21 | 100,00 % |
Podatki na spletni strani volitve.gov.si/lv2010, se ne smatrajo za javno objavo po določbah 61.člena ZVDZ in za potebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) podatke preverite še na občinskih spletnih straneh oziroma na oglasnih deskah občin.