Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 09:00 ure, dne 04.11.2010.
Vnešena so vsa redna volišča. Podatki so neuradni.
LEGENDA: |
Kandidat je izvoljen |
O izidu odloča žreb oz. ni podatkov |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Begunje na Gorenjskem - VOLILNA ENOTA 01
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Klemen Štefelin | Katja Štefelin in skupina volivcev | 83 | 18,65 % |
2. | Milenko Gregorič | Irena Pogačnik in skupina volivcev | 77 | 17,30 % |
3. | Marija Kavčič - Zupan | Marjan Legat in skupina volivcev | 73 | 16,40 % |
4. | Marko Zupan | Marjan Legat in skupina volivcev | 67 | 15,06 % |
5. | Dragi Marija Stroj | Marjan Legat in skupina volivcev | 56 | 12,58 % |
6. | Urška Mlakar | Irena Pogačnik in skupina volivcev | 53 | 11,91 % |
7. | Marija Hrovat | Jožica Hrovat in skupina volivcev | 36 | 8,09 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Begunje na Gorenjskem - VOLILNA ENOTA 02
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Drago Finžgar | Jožica Hrovat in skupina volivcev | 40 | 34,78 % |
2. | Janko Lombar | Marjan Legat in skupina volivcev | 25 | 21,74 % |
3. | Mojca Bulovec | Irena Pogačnik in skupina volivcev | 24 | 20,87 % |
4. | Uroš Dolar | Katja Štefelin in skupina volivcev | 15 | 13,04 % |
5. | Miha Kaufman | Lejca Štefelin in skupina volivcev | 11 | 9,57 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Begunje na Gorenjskem - VOLILNA ENOTA 03
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Grega Korošec | Marjan Legat in skupina volivcev | 29 | 43,94 % |
2. | Lovro Gašperin | Katja Štefelin in skupina volivcev | 25 | 37,88 % |
3. | Miljenko Bilić | Irena Pogačnik in skupina volivcev | 12 | 18,18 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Begunje na Gorenjskem - VOLILNA ENOTA 04
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Blaž Finžgar | Jožica Hrovat in skupina volivcev | 74 | 37,00 % |
2. | Peter Kolman | Zvonko Potočnik in skupina volivcev | 68 | 34,00 % |
3. | Monika Štefelin Sukič | Irena Pogačnik in skupina volivcev | 24 | 12,00 % |
4. | Mimi Hudovernik | Zvonko Potočnik in skupina volivcev | 23 | 11,50 % |
5. | Karmen Šlibar | Marjan Legat in skupina volivcev | 11 | 5,50 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Begunje na Gorenjskem - VOLILNA ENOTA 05
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Aleš Resman | Marjan Legat in skupina volivcev | 70 | 38,89 % |
2. | Mark Toplak | Zvonko Potočnik in skupina volivcev | 54 | 30,00 % |
3. | Marija Trček | Jožica Hrovat in skupina volivcev | 34 | 18,89 % |
4. | Ivan Cingerle | SU - SLOVENSKA UNIJA | 22 | 12,22 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Begunje na Gorenjskem - VOLILNA ENOTA 06
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Ivan Kovačič | Jožica Hrovat in skupina volivcev | 18 | 30,00 % |
2. | Janez Rozmanič | Anton Berdajs in skupina volivcev | 17 | 28,33 % |
3. | Janko Mandeljc | Zvonko Potočnik in skupina volivcev | 8 | 13,33 % |
4. | Anita Šlibar | Vesna Papler in skupina volivce | 6 | 10,00 % |
5. | Zoran Piškur | Branko Gogala in skupina volivcev | 6 | 10,00 % |
6. | Lado Kemperle | Marjan Legat in skupina volivcev | 5 | 8,33 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Begunje na Gorenjskem - VOLILNA ENOTA 07
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Frančiška Pretnar | Marjan Legat in skupina volivcev | 50 | 100,00 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Brezje - VOLILNA ENOTA 08
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Janez Praprotnik | Blanka Rozman in skupina volivcev | 147 | 45,09 % |
2. | Matjaž Dežman | Blanka Rozman in skupina volivcev | 102 | 31,29 % |
3. | Lidija Slak | Blanka Rozman in skupina volivcev | 77 | 23,62 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Brezje - VOLILNA ENOTA 09
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Izidor Arih | Blanka Rozman in skupina volivcev | 83 | 65,35 % |
2. | Tatjana Lokar | Blanka Rozman in skupina volivcev | 44 | 34,65 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Brezje - VOLILNA ENOTA 10
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Davorin Baloh | Blanka Rozman in skupina volivcev | 39 | 100,00 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Brezje - VOLILNA ENOTA 11
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Alojz Rozman | Blanka Rozman in skupina volivcev | 7 | 100,00 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Kamna Gorica - VOLILNA ENOTA 12
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Blaž Cvetko | Tea Beton in skupina volivcev | 177 | 17,05 % |
2. | Roman Hrovat | Tea Beton in skupina volivcev | 145 | 13,97 % |
3. | Dušan Beton | Manca Pogačnik in skupina volivcev | 124 | 11,95 % |
4. | Tomaž Kavčič | Tea Beton in skupina volivcev | 124 | 11,95 % |
5. | Nataša Jenko | Tea Beton in skupina volivcev | 112 | 10,79 % |
6. | Franc Eržen | Tea Beton in skupina volivcev | 106 | 10,21 % |
7. | Eva Potočnik | Manca Pogačnik in skupina volivcev | 75 | 7,23 % |
8. | Saša Benedičič Vuletič | Tea Beton in skupina volivcev | 73 | 7,03 % |
9. | Roman Smrekar | Jože Skalar in skupina volivcev | 59 | 5,68 % |
10. | Irena Seifert | Marija Udir in skupina volivcev | 43 | 4,14 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Kropa - VOLILNA ENOTA 13
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Franc Jelenc | Janez Pogačnik in skupina volivcev | 60 | 19,29 % |
2. | Jože Eržen | Janez Pogačnik in skupina volivcev | 42 | 13,50 % |
3. | Ladislav Mežek | Marija Purgar in skupina volivcev | 35 | 11,25 % |
4. | Jožef Bergant | Janez Pogačnik in skupina volivcev | 33 | 10,61 % |
5. | Boško Žaberl | ZARES - NOVA POLITIKA | 25 | 8,04 % |
6. | Branko Toplišek | Branko Toplišek in skupina volivcev | 24 | 7,72 % |
7. | Rada Zupan | Marija Purgar in skupina volivcev | 22 | 7,07 % |
8. | Metod Staroverski | Anita Habjan in skupina volivcev | 22 | 7,07 % |
9. | Metka Kavčič | Anita Habjan in skupina volivcev | 20 | 6,43 % |
10. | Anka Nardin | Marija Purgar in skupina volivcev | 19 | 6,11 % |
11. | Siniša Samac | Anita Habjan in skupina volivcev | 9 | 2,89 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Kropa - VOLILNA ENOTA 14
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Marko Smrekar | Janez Pogačnik in skupina volivcev | 58 | 30,21 % |
2. | Martin Miler | Anita Habjan in skupina volivcev | 46 | 23,96 % |
3. | Miha Bertoncelj | Janez Pogačnik in skupina volivcev | 44 | 22,92 % |
4. | Tadeja Zupančič | Janez Pogačnik in skupina volivcev | 44 | 22,92 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Kropa - VOLILNA ENOTA 15
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Irena Resman | Janez Pogačnik in skupina volivcev | 32 | 32,00 % |
2. | Milorad Ralić | Janez Pogačnik in skupina volivcev | 29 | 29,00 % |
3. | Ilija Filipović | Anita Habjan in skupina volivcev | 24 | 24,00 % |
4. | Edina Murko | Anita Habjan in skupina volivcev | 15 | 15,00 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Kropa - VOLILNA ENOTA 16
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Urška Kavar | Janez Pogačnik in skupina volivcev | 22 | 50,00 % |
2. | Tomaž Filipovič | Anita Habjan in skupina volivcev | 22 | 50,00 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Lancovo - VOLILNA ENOTA 17
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Gregor Remec | Janez Koselj in skupnina volivcev | 193 | 11,63 % |
2. | Jernej Koselj | Janez Koselj in skupnina volivcev | 156 | 9,40 % |
3. | Vladimir Serajnik | Gregor Remec in skupina volivcev | 128 | 7,71 % |
4. | Monika Breznik | Janez Koselj in skupnina volivcev | 121 | 7,29 % |
5. | Jože Mrak | Gregor Remec in skupina volivcev | 114 | 6,87 % |
6. | Mihael Intihar | Jože Mrak in skupina volivcev | 96 | 5,78 % |
7. | Jože Mrak | Jože Mrak in skupina volivcev | 92 | 5,54 % |
8. | Boris Pintar | Gregor Remec in skupina volivcev | 83 | 5,00 % |
9. | Viktor Oblak | Janez Koselj in skupnina volivcev | 83 | 5,00 % |
10. | Nika Prevec | Jože Mrak in skupina volivcev | 80 | 4,82 % |
11. | Vesna Mrak | Janez Koselj in skupnina volivcev | 76 | 4,58 % |
12. | Zvonko Eržen | Gregor Remec in skupina volivcev | 75 | 4,52 % |
13. | Tina Kokelj | Gregor Remec in skupina volivcev | 71 | 4,28 % |
14. | Miha Benedik | Janez Koselj in skupnina volivcev | 70 | 4,22 % |
15. | Mitja Pogačnik | Jože Mrak in skupina volivcev | 70 | 4,22 % |
16. | Miloš Pogačnik | Jože Mrak in skupina volivcev | 64 | 3,86 % |
17. | Anja Kostanjevec | Gregor Remec in skupina volivcev | 47 | 2,83 % |
18. | Tanja Markelj | Jože Mrak in skupina volivcev | 41 | 2,47 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Lesce - VOLILNA ENOTA 18
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Jože Zima | Boštjan Brelih in skupina volivcev | 51 | 34,23 % |
2. | Tatjana Justin | Boštjan Brelih in skupina volivcev | 42 | 28,19 % |
3. | Veronika Žemlja | Mira Stušek in skupina volivcev | 36 | 24,16 % |
4. | Marjan Burgar | Mira Stušek in skupina volivcev | 20 | 13,42 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Lesce - VOLILNA ENOTA 19
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Franci Kapus | Boris Kozinc in skupina volivcev | 52 | 32,70 % |
2. | Branko Rupar | Boštjan Brelih in skupina volivcev | 36 | 22,64 % |
3. | Nataša Muhovec | Boštjan Brelih in skupina volivcev | 35 | 22,01 % |
4. | Aleksander Török | Mira Stušek in skupina volivcev | 20 | 12,58 % |
5. | Marija Benedik | Helena Kralj in skupina volivcev | 16 | 10,06 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Lesce - VOLILNA ENOTA 20
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Milan Mulej | Boštjan Brelih in skupina volivcev | 46 | 100,00 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Lesce - VOLILNA ENOTA 21
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Miha Gluščič | Damjan Zupan in skupina volivcev | 194 | 17,03 % |
2. | Zlatko Kavčič | Boštjan Brelih in skupina volivcev | 143 | 12,55 % |
3. | Miloša Kos Ovsenik | Mira Stušek in skupina volivcev | 99 | 8,69 % |
4. | Danijel Frlic | Damjan Zupan in skupina volivcev | 91 | 7,99 % |
5. | Majda Kokelj | Damjan Zupan in skupina volivcev | 91 | 7,99 % |
6. | Zdenko Perko | Mira Stušek in skupina volivcev | 62 | 5,44 % |
7. | Miroslav Pengal | LDS - LIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE | 61 | 5,36 % |
8. | Marija Čuden | Boris Kozinc in skupina volivcev | 61 | 5,36 % |
9. | Peter Dovžan | Mira Stušek in skupina volivcev | 55 | 4,83 % |
10. | Jure Kuralt | Boris Kozinc in skupina volivcev | 53 | 4,65 % |
11. | Vladimir Kovač | Boštjan Brelih in skupina volivcev | 52 | 4,57 % |
12. | Aleš Bobič | Marjan Vidic in skupina volivcev | 47 | 4,13 % |
13. | Ana Resman | Marjan Vidic in skupina volivcev | 43 | 3,78 % |
14. | Anita Vidic | Boštjan Brelih in skupina volivcev | 35 | 3,07 % |
15. | Nevenka Osterc | Marjan Vidic in skupina volivcev | 35 | 3,07 % |
16. | Leopoldina Planinec | LDS - LIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE | 17 | 1,49 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Lesce - VOLILNA ENOTA 22
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Robert Dr. Carotta | Boris Kozinc in skupina volivcev | 196 | 16,68 % |
2. | Janko Sebastijan Stušek | Mira Stušek in skupina volivcev | 178 | 15,15 % |
3. | Jože Mlinarič | Boris Kozinc in skupina volivcev | 163 | 13,87 % |
4. | Iztok Mulej | Mira Stušek in skupina volivcev | 113 | 9,62 % |
5. | Mojca Ažman | Mira Stušek in skupina volivcev | 102 | 8,68 % |
6. | Šarika Debenec | Damjan Zupan in skupina volivcev | 67 | 5,70 % |
7. | Franc Vovk | Boštjan Brelih in skupina volivcev | 65 | 5,53 % |
8. | Friderik Golčman | ZARES - NOVA POLITIKA | 58 | 4,94 % |
9. | Gregor Žnidar | Boštjan Brelih in skupina volivcev | 51 | 4,34 % |
10. | Stane Repovž | Damjan Zupan in skupina volivcev | 50 | 4,26 % |
11. | Zlata Horvat | Helena Kralj in skupina volivcev | 42 | 3,57 % |
12. | Sabina Mrak | Boris Kozinc in skupina volivcev | 39 | 3,32 % |
13. | Dušan Erjavc | Damjan Zupan in skupina volivcev | 27 | 2,30 % |
14. | Tanja Ipavec | Boštjan Brelih in skupina volivcev | 24 | 2,04 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Ljubno - VOLILNA ENOTA 23
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Branko Fajfar | Branko Fajfar in skupina volivcev | 153 | 40,58 % |
2. | Rok Marčun | Branko Fajfar in skupina volivcev | 138 | 36,60 % |
3. | Bernarda Šolar | Branko Fajfar in skupina volivcev | 86 | 22,81 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Ljubno - VOLILNA ENOTA 24
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Matjaž Jeglič | Rok Marčun in skupina volivcev | 12 | 66,67 % |
2. | Marjan Žvokelj | Branko Fajfar in skupina volivcev | 6 | 33,33 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Ljubno - VOLILNA ENOTA 25
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Majda Ješe | Rok Marčun in skupina volivcev | 45 | 45,00 % |
2. | Irena Cvenkel | Branko Fajfar in skupina volivcev | 35 | 35,00 % |
3. | Anton Debelak | Branko Fajfar in skupina volivcev | 20 | 20,00 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Ljubno - VOLILNA ENOTA 26
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Pavel Lamberger | Branko Fajfar in skupina volivcev | 100 | 43,10 % |
2. | Grega Hajne | Branko Fajfar in skupina volivcev | 67 | 28,88 % |
3. | Bojana Polončič | Branko Fajfar in skupina volivcev | 65 | 28,02 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Mošnje - VOLILNA ENOTA 27
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Zdravko Zima | Janez Peternel in skupina volivcev | 105 | 17,18 % |
2. | Franc Peternel | Janez Peternel in skupina volivcev | 97 | 15,88 % |
3. | Marko Nemanič | Miha Jelovčan in skupina volivcev | 97 | 15,88 % |
4. | Marjana Sitar | Janez Peternel in skupina volivcev | 91 | 14,89 % |
5. | Zdravko Mohorič | Janez Peternel in skupina volivcev | 85 | 13,91 % |
6. | Danilo Korošec | Joža Konc in skupina volivcev | 79 | 12,93 % |
7. | Helena Kolarič | Janez Peternel in skupina volivcev | 57 | 9,33 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Otok - VOLILNA ENOTA 39
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Mateja Žlogar | Marija Jenko in skupina volivcev | 50 | 13,40 % |
2. | Viljem Tonejc | Marija Jenko in skupina volivcev | 50 | 13,40 % |
3. | Jože Bešter | Marija Jenko in skupina volivcev | 50 | 13,40 % |
4. | Marija Rendulič | Marija Jenko in skupina volivcev | 47 | 12,60 % |
5. | Ciril Korošec | Marija Jenko in skupina volivcev | 47 | 12,60 % |
6. | Zdravko Pristavec | Marija Jenko in skupina volivcev | 46 | 12,33 % |
7. | Mojca Levstik | Marija Jenko in skupina volivcev | 42 | 11,26 % |
8. | Gregor Vavpotič | Gregor Vavpotič in skupina volivcev | 41 | 10,99 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Podnart - VOLILNA ENOTA 28
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Petra Klemenčič | Ivo Potočnik in skupina volivcev | 80 | 43,24 % |
2. | Cvetka Ješe | Janez Grilc in skupina volivcev | 53 | 28,65 % |
3. | Branka Rakovec | Janez Grilc in skupina volivcev | 52 | 28,11 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Podnart - VOLILNA ENOTA 29
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Sašo Finžgar | Janez Grilc in skupina volivcev | 68 | 21,66 % |
2. | Janez Erman | LDS - LIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE | 53 | 16,88 % |
3. | Špela Kalan Razinger | Janez Grilc in skupina volivcev | 47 | 14,97 % |
4. | Gregor Primc | Ivo Potočnik in skupina volivcev | 47 | 14,97 % |
5. | Marija Fister | Ivo Potočnik in skupina volivcev | 37 | 11,78 % |
6. | Gregor Jelenc | Janez Grilc in skupina volivcev | 35 | 11,15 % |
7. | Breda Rozman | Robert Šušmelj In Skupina Volivcev | 27 | 8,60 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Podnart - VOLILNA ENOTA 30
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Matija Žiberna | Janez Grilc in skupina volivcev | 38 | 25,17 % |
2. | Igor Dornik | Robert Šušmelj In Skupina Volivcev | 34 | 22,52 % |
3. | Marko Bešter | Ivo Potočnik in skupina volivcev | 34 | 22,52 % |
4. | Bojan Papler | Ivo Potočnik in skupina volivcev | 32 | 21,19 % |
5. | Breda Gladek | Ivo Potočnik in skupina volivcev | 13 | 8,61 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Radovljica - VOLILNA ENOTA 31
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Boris Ahac | LDS - LIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE | 207 | 26,92 % |
2. | Andrej Golčman | ZARES - NOVA POLITIKA | 167 | 21,72 % |
3. | Ivana Varl | Zvonko Prezelj in skupina volivcev | 122 | 15,86 % |
4. | Romuald Jovan | NSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA | 104 | 13,52 % |
5. | Stjepan Pervan | Zvonko Prezelj in skupina volivcev | 91 | 11,83 % |
6. | Roman Mohorič | Zvonko Prezelj in skupina volivcev | 78 | 10,14 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Radovljica - VOLILNA ENOTA 32
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Barbara Boltar | Zvonko Prezelj in skupina volivcev | 234 | 40,91 % |
2. | Marija Ljudmila Poženel | NSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA | 190 | 33,22 % |
3. | Marko Markelj | Zvonko Prezelj in skupina volivcev | 148 | 25,87 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Radovljica - VOLILNA ENOTA 33
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Zvonko Prezelj | Zvonko Prezelj in skupina volivcev | 217 | 33,75 % |
2. | Simon Resman | NSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA | 169 | 26,28 % |
3. | Olga Lotrič | Zvonko Prezelj in skupina volivcev | 169 | 26,28 % |
4. | Anton Majcen | Zvonko Prezelj in skupina volivcev | 88 | 13,69 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Radovljica - VOLILNA ENOTA 34
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Januša Avguštin | Zvonko Prezelj in skupina volivcev | 62 | 27,93 % |
2. | Irena Resman | NSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA | 59 | 26,58 % |
3. | Matjaž Pangerc | Zvonko Prezelj in skupina volivcev | 52 | 23,42 % |
4. | Jože Andrejaš | ZARES - NOVA POLITIKA | 49 | 22,07 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Radovljica - VOLILNA ENOTA 35
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Peter Žula | Zvonko Prezelj in skupina volivcev | 232 | 25,75 % |
2. | Tatjana Marina Ravnik | Tatjana Marina Ravnik in skupina volivce | 215 | 23,86 % |
3. | Ladislav Eržen | Zvonko Prezelj in skupina volivcev | 189 | 20,98 % |
4. | Rok Andres | NSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA | 133 | 14,76 % |
5. | Petra Koblar | Zvonko Prezelj in skupina volivcev | 132 | 14,65 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Radovljica - VOLILNA ENOTA 36
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Marko Podržaj | Zvonko Prezelj in skupina volivcev | 64 | 100,00 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Radovljica - VOLILNA ENOTA 37
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Stane Rozman | Andreja Mauko in skupina volivcev | 99 | 52,66 % |
2. | Janez Kocijančič | Zvonko Prezelj in skupina volivcev | 89 | 47,34 % |
Rezultati volitev v krajevno skupnost - Srednja Dobrava - VOLILNA ENOTA 38
Mesto | Kandidat | Ime liste/predlagatelja | Št. glasov | Odstotek glasov |
---|
1. | Rajko Mikolič | Rok Gašperšič in skupina volivcev | 116 | 12,80 % |
2. | Zdenko Debeljak | Mira Hladnik in skupina volivcev | 107 | 11,81 % |
3. | Damjana Koselj | Mira Hladnik in skupina volivcev | 94 | 10,38 % |
4. | Polona Ovsenek | Rok Gašperšič in skupina volivcev | 90 | 9,93 % |
5. | Mira Pogačnik | Mira Hladnik in skupina volivcev | 89 | 9,82 % |
6. | Vera Justin | Mira Hladnik in skupina volivcev | 84 | 9,27 % |
7. | Samo Krč | Mira Hladnik in skupina volivcev | 80 | 8,83 % |
8. | Goran Goričnik | Mira Hladnik in skupina volivcev | 76 | 8,39 % |
9. | Peter Urbanija | Uroš Delalut in skupina volivcev | 65 | 7,17 % |
10. | Franc Kosel | Rok Gašperšič in skupina volivcev | 63 | 6,95 % |
11. | Andreja Longer | Mira Hladnik in skupina volivcev | 42 | 4,64 % |
Podatki na spletni strani volitve.gov.si/lv2010, se ne smatrajo za javno objavo po določbah 61.člena ZVDZ in za potebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) podatke preverite še na občinskih spletnih straneh oziroma na oglasnih deskah občin.