Neuradni izid volitev članov Državnega sveta Republike Slovenije

Spoštovani,

 
sporočamo, vam  neuradni izid volitev članov Državnega sveta Republike
Slovenije – predstavnikov lokalnih interesov, ki smo jih prejeli od
volilnih komisij volilnih enot.

VOLILNA ENOTA   IZVOLJEN/A V DS
1 1. VOLILNA  ENOTA  - Ljubljana, Brezovica, Dol pri Ljubljani, Dobrova - Polhov Gradec, Horjul, Ig, Medvode, Škofljica, Velike Lašče, Vodice METOD ROPRET
2 2. VOLILNA ENOTA -  Domžale, Kamnik, Komenda, Litija, Lukovica, Mengeš, Moravče, Trzin, Šmartno pri Litiji TONI DRAGAR
3 3. VOLILNA  ENOTA 3. VOLILNA ENOTA – Duplek, Hoče-Slivnica, Kungota, Maribor, Miklavž na Dravskem polju, Pesnica, Rače-Fram, Starše, Šentilj  FRANC KANGLER
4 4. VOLILNA ENOTA – Lovrenc na Pohorju, Oplotnica, Selnica ob Dravi, Slovenska Bistrica, Ruše, Makole, Poljčane MILAN OZIMIČ
5 5. VOLILNA ENOTA ­- Bistrica ob Sotli, Braslovče, Celje, Dobje, Dobrna, Kozje, Laško, Podčetrtek, Polzela, Prebold, Radeče, Rogaška Slatina, Rogatec, Slovenske Konjice, Šentjur pri Celju,  Štore, Šmarje pri Jelšah, Tabor, Vransko, Vitanje, Vojnik, Zreče, Žalec JANKO POŽEŽNIK
6 6. VOLILNA ENOTA - Gornji Grad, Ljubno, Luče, Nazarje, Mozirje, Velenje, Solčava, Šmartno ob Paki, Šoštanj, Rečica ob Savinji MILAN MEDVED
7 7. VOLILNA ENOTA - Hajdina, Dornava, Destrnik, Gorišnica, Juršinci, Kidričevo, Majšperk, Markovci, Podlehnik, Ptuj, Sveti Andraž v Slovenskih Goricah, Trnovska vas, Videm, Zavrč, Žetale, Cirkulane RAJKO FAJT
8 8. VOLILNA ENOTA - Benedikt, Cerkvenjak, Gornja Radgona, Križevci, Lenart, Ljutomer, Ormož, Radenci, Razkrižje, Sveta Ana, Sveti Jurij ob Ščavnici, Veržej, Apače, Središče ob Dravi, Sveta trojica v Slovenskih Goricah, Sveti Tomaž, Sveti Jurij v Slovenskih Goricah BRANKO ŠUMENJAK
9 9. VOLILNA ENOTA - Cerklje na Gorenjskem, Gorenja vas-Poljane, Jezersko, Naklo, Preddvor, Šenčur, Kranj, Tržič, Škofja Loka, Železniki, Žiri MIRKO KOZELJ
10 10. VOLILNA ENOTA - Bled, Bohinj, Jesenice, Kranjska gora, Radovljica, Žirovnica, Gorje STEVO ŠČAVNIČAR
11 11. VOLILNA ENOTA - Beltinci, Dobrovnik, Cankova, Črenšovci, Grad, Gornji Petrovci, Hodoš, Odranci, Kobilje, Kuzma, Lendava, Moravske Toplice, Murska Sobota, Puconci, Rogašovci, Šalovci, Tišina, Turnišče, Velika Polana ALOJZ GLAVAČ
12 12. VOLILNA ENOTA - Ajdovščina, Brda, Kanal, Miren-Kostanjevica, Nova Gorica, Šempeter-Vrtojba, Vipava, Renče-Vogrsko TOMAŽ HORVAT
13 13. VOLILNA ENOTA - Bovec, Cerkno, Idrija, Kobarid, Tolmin UROŠ BREŽAN
14 14. VOLILNA ENOTA - Dolenjske Toplice, Mirna peč, Novo mesto, Šentjernej, Škocjan, Trebnje, Žužemberk, Mirna, Mokronog-Trebelno, Straža, Šmarješke Toplice, Šentrupert BOJAN KEKEC
15 15. VOLILNA ENOTA - Črnomelj, Metlika, Semič   SAMER KHALIL
16 16. VOLILNA ENOTA - Divača, Ilirska Bistrica, Hrpelje-Kozina, Komen, Pivka, Postojna, Sežana JERNEJ VERBIČ
17 17. VOLILNA ENOTA - Bloke, Borovnica, Cerknica, Logatec, Loška dolina, Vrhnika, Log-Dragomer MILOŠ POHOLE
18 18. VOLILNA ENOTA - Koper, Izola, Piran   BORIS POPOVIČ
19 19. VOLILNA ENOTA - Črna na Koroškem, Dravograd, Muta, Podvelka, Prevalje, Ribnica na Pohorju, Radlje ob Dravi, Ravne, Mislinja, Mežica, Slovenj Gradec, Vuzenica FRANC GOLOB
20 20. VOLILNA ENOTA - Brežice, Krško, Sevnica, Kostanjevica na Krki JOŽE SLIVŠEK
21 21. VOLILNA ENOTA - Hrastnik, Trbovlje, Zagorje ob Savi MATJAŽ ŠVAGAN
22 22. VOLILNA ENOTA - Dobrepolje, Grosuplje, Ivančna Gorica, Kočevje, Kostel, Loški potok, Osilnica, Ribnica, Sodražica DUŠAN STRNAD