O komisiji

  • VOLILNA KOMISIJA 1. VOLILNE ENOTE
    1 VE  VOLILNA KOMISIJA VOLILNE ENOTE
    UPRAVNA ENOTA KRANJ
     
    SLOVENSKI TRG 1
    4000 KRANJ                                                                           
     
    TAJNICA:   RENATA KOZAN
    PREDSEDNIK: IGOR MOKOREL
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: PETER RUDOLF
    ČLAN: ALJOŠA RAVNIKAR
    NAMESTNICA ČLANA: MATEJA LUŽOVEC
    ČLAN: NIKA DOLINAR DIVJAK
    NAMESTNIK ČLANA: MARJAN JARKOVIČ
    ČLAN: MATEVŽ KLEČ
    NAMESTNIK ČLANA: BERNARDA ERŽEN KOSMAČ
     
    TEL.: 04/201 56 11 
    FAX:  04/201 56 14
     
    1 VE    - 1  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                         
    UPRAVNA ENOTA JESENICE                 
                   
    CESTA ŽELEZARJEV  6    A
    427O JESENICE                                            
     
    TAJNICA: URŠKA SAMAR
    PREDSEDNIK: MAJDA ČEBULJ
    NAMESTNICA PREDSEDNIKA: SIMONA ŠTRAVS
    ČLAN: ŽIGA JEREB
    NAMESTNICA ČLANA: MARIJA SMOLEJ
    ČLAN: RAJKO KNAVS
    NAMESTNICA ČLANA: ANA PAPLER
    ČLAN: ANDRIJA BRČINOVIĆ
    NAMESTNIK ČLANA: FIKRET AVDIĆ
                    
    TEL.: 04/58 51 440 
    FAX:  04/58 51 456                 
    E-mail: ovk.jesenice@gov.si    
     
    1VE    -  2  OKRAJNA VOLIILNA KOMISIJA     
    UPRAVNA ENOTA RADOVLJICA
     
    GORENJSKA  CESTA 18
    424O RADOVLJICA                                                         
     
    TAJNICA:  DARJA VOVK       
    PREDSEDNIK: BARBARA GOMILAR
    NAMESTNICA PREDSEDNIKA: MAJA OVČAK KOS
    ČLAN: ALEŠ LAH
    NAMESTNIK ČLANA: MELITA ŠTROS MAVRIČ
    ČLAN: IRENA PAGON
    NAMESTNIK ČLANA: ANJA BUNDERLA
    ČLAN: BLAŽ REPINC
    NAMESTNIK ČLANA: NEJA REPINC                  
     
    TEL.: 04/537 16 32
    FAX:  04/531 43 77 
     
    1 VE   -  3  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA RADOVLJICA                                
     
    GORENJSKA CESTA 18
    424O RADOVLJICA          
                                                   
    TAJNICA:  MAJA ANTONIČ
    PREDSEDNIK: ALEKSANDER URANKAR
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: NATAŠA LESAR
    ČLAN: MATILDA REŠ
    NAMESTNIK ČLANA: IRENA RESMAN
    ČLAN: SREČKO SITAR
    NAMESTNIK ČLANA: ERVIN BEC
    ČLAN: ELVISA HALAČEVIČ
    NAMESTNIK ČLANA: DRAGICA VEHAR
     
    TEL.: 04/53 71 602
    FAX: 04/531 43 77
     
    1 VE   -  4  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA KRANJ                               
     
    SLOVENSKI TRG 1                                             
    4OOO  KRANJ                
                                                        
    TAJNICA: MAJDA BEVK
    PREDSEDNIK: MARJETA DVORNIK
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: ANDREJA RAVNIKAR
    ČLAN: GREGOR TOMŠE
    NAMESTNIK ČLANA: NEVA VEHOVEC
    ČLAN: JANEZ RAKAR
    NAMESTNIK ČLANA: ANDREJ TAVČAR
    ČLAN: VLASTA SAGADIN
    NAMESTNIK ČLANA: JAKOB KLOFUTAR
                          
    TEL.: 04/201 57 00, 04/ 201 56 00, 04/201 57 19                                                       
    FAX:  04/20 15 614
    E.mail:  ovk.kranj@gov.si
     
    1 VE   -  5  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA KRANJ
     
    SLOVENSKI TRG 1
    4000 KRANJ        
                                                                      
    TAJNICA:  SIMONA DAGARIN
    PREDSEDNIK: MARIJA ŠIFRER
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: BORIS BAVDEK
    ČLAN: SAŠA KRISTAN
    NAMESTNIK ČLANA: SIMONA    MILAKOVIĆ
    ČLAN: JOŽEF    ROZMAN
    NAMESTNIK ČLANA: ERNA AMBROŽIČ
    ČLAN: NADA PANTELIČ
    NAMESTNIK ČLANA: DAMJANA KOCJANC FAJFAR
     
    TEL.: 04/20 15 669    
    FAX:  04/20 15 614
     
    1 VE   -  6  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA KRANJ
     
    SLOVENSKI TRG 1
    4000 KRANJ      
                                                                         
    TAJNICA:  ELIZABETA ARH   
    PREDSEDNIK: RENATA HORVAT
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: ŠPELA JAKOPIČ
    ČLAN: DAMIJANA KASTELIC
    NAMESTNIK ČLANA: BRANE URANIČ
    ČLAN: NEŽA ZUPAN
    NAMESTNIK ČLANA: MIHA ZEVNIK
    ČLAN: LIDIJA KOKL
    NAMESTNIK ČLANA: KATJA KAVČIČ
     
    TEL.: 04/20 15 696 .
    FAX:  04/20 15 614
    E.mail:  ovk.kranj@gov.si
     
    1 VE   -  7 OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                           
    UPRAVNA ENOTA TRŽIČ
     
    TRG SVOBODE 18
    4290 TRŽIČ        
                  
    TAJNIK: JANEZ PALOVŠNIK
    PREDSEDNIK: JASNA LEVC URŠIČ
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: RENATA GODNJOV ŠPIK
    ČLAN: ZDENKA MAGLICA
    NAMESTNIK ČLANA: MANCA HRGOVIĆ
    ČLAN: BORIS TOMAZIN
    NAMESTNIK ČLANA: JOLANDA STELZER
    ČLAN: MARJANA PERNE
    NAMESTNIK ČLANA: EKA ZEHRA ZADNIKAR
     
    TEL.:  04/595 21 16; 04/ 595 21 00
    FAX:   04/595 21 41
     
    1 VE   -  8  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA  ŠKOFJA LOKA 
     
    POLJANSKA C. 2 
    4220 ŠKOFJA LOKA
     
    TAJNICA:  MAŠA PRIMOŽIČ
    PREDSEDNIK:  IRMA KIRIN
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA:  SIMONA PROSEN
    ČLAN: SILVA ŽONTAR
    NAMESTNIK ČLANA: ANTON BOGATAJ
    ČLAN: GORAZD JELOVŠEK
    NAMESTNIK ČLANA: NADA ŠLEBIR
    ČLAN: ŽIGA NASTRAN
    NAMESTNIK ČLANA: SABINA MENART
     
    TEL.: 04/51 12 411            
    FAX:  04/51 24 423 
     
    1 VE   -  9  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA ŠKOFJA LOKA 
     
    POLJANSKA  C. 2                                                                      
    4220 ŠKOFJA LOKA
     
    TAJNICA: TANJA OMAN
    PREDSEDNIK: GREGOR KLUN
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: MIHAELA NOVAK KOLENKO
    ČLAN: BRANKO KOŠIR
    NAMESTNIK ČLANA: MARTIN MEDIČ
    ČLAN: PETER GORTNAR
    NAMESTNIK ČLANA: ANDREJ OBLAK
    ČLAN: JANEZ THALER
    NAMESTNIK ČLANA: LEON KREK
     
    TEL.: 04/51 12 441  
    FAX:  04/51 24 423
     
    1 VE   -  10 OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA KAMNIK
     
    GLAVNI TRG 24
    1240 KAMNIK                                                                  
     
    TAJNIK: DUŠAN ŽUMER
    PREDSEDNIK: STANISLAVA AVBELJ
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: BRIGITA MARKOVIČ
    ČLAN: ALJAŽ    ŽUMER
    NAMESTNIK ČLANA: DAMJAN HANČIČ
    ČLAN: IGOR ZIDARIČ
    NAMESTNIK ČLANA: MAJA HRIBOVŠEK.
    ČLAN: RAFKO GOLTNIK
    NAMESTNIK ČLANA: DARJA SARADJEN
     
    TEL.: 01/831 81 79               
    FAX.: 01/831 82 45  
     
    1 VE   -  11 OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA IDRIJA
     
    ŠTUDENTOVSKA 2
    5280 IDRIJA                                                                         
     
    TAJNICA:  MOJCA DREŠČEK   
    PREDSEDNIK: JULIJANA MLAKAR
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: ALOJZIJA    ŠTUCIN
    ČLAN: DORICA GNJEZDA
    NAMESTNIK ČLANA: ANA MENEGATTI
    ČLAN: BOJAN REŽUN
    NAMESTNIK ČLANA: MARUŠKA GNJEZDA
    ČLAN: IVAN SKRT
    NAMESTNIK ČLANA: URBAN KODELA
                      
    TEL.: 05/373 43 26 
    FAX:  05/377 33 32
  • VOLILNA KOMISIJA 2. VOLILNE ENOTE
    VOLILNA KOMISIJA 2. VOLILNE ENOTE
     
    TAJNICA: ERIKA ČELAN    
    PREDSEDNIK:  ANA TAMARA KOKALJ                                            
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: ALENKA KLEMENČIČ
    ČLAN: MILOŠ SENČUR
    NAMESTNIK ČLANA: BOR ZGONC
    ČLAN: VOJKO BAUMAN
    NAMESTNIK ČLANA: BLAŽ JELENC
    ČLAN: POLONCA SKENDŽIČ
    NAMESTNIK ČLANA: ERNEST MARGON
     
    LJUBLJANSKA 4                                                               
    623O POSTOJNA                                                                
     
    TEL.: 05/728 06 63 
    FAX:  05/728 06 55
     
    2 VE   -   1  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                          
    UPRAVNA ENOTA TOLMIN
     
    TUMOV DREVORED 4                                    
    5220 TOLMIN                                                    
     
    TAJNICA:  METKA GREGORČIČ 
    PREDSEDNIK: TATJANA LIPUŠČEK
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: SANJA SIVEC LEVPUŠČEK
    ČLAN: DARKO ČOBEC
    NAMESTNIK ČLANA: SILVA TESTEN
    ČLAN: ALBIN TALJAT
    NAMESTNIK ČLANA: MARIJA KUNAVER
    ČLAN: ROK URŠIČ
    NAMESTNIK ČLANA: MARIJAN SVETIČIČ
     
    TEL.: 05/380 08 08
    FAX:  05/388 18 53 
     
    2 VE   -   2  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA PIRAN
     
    LUCIJA, OBALA 114 A,  
    6320 PORTOROŽ                                                          
     
    TAJNIK:  TATJANA FAKIN      
    PREDSEDNIK: ESTER DEBERNARDI PAVLIHA
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: TINA KORENIKA
    ČLAN: VESNA TONČIČ
    NAMESTNIK ČLANA: JOŠKO JORAS
    ČLAN: DRAGICA MEKIŠ
    NAMESTNIK ČLANA: BRUNO ČENDAK
    ČLAN: PETER GRBEC
    NAMESTNIK ČLANA: MARIJA BRIGITA    FILIPIČ
     
    TEL.:  05/67 10 411
    FAX:   05/6710 403
     
    2 VE   -   3  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA IZOLA 
     
    CESTA V PREGAVOR 3 A                                             
    6310 IZOLA                                                                        
     
    TAJNIK:  ELIS GRLICA
    PREDSEDNIK: VITOMIR BOHINEC
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: MILAN ŠTRUKELJ
    ČLAN: MARINA TRAMPUŠ
    NAMESTNIK ČLANA: ZDENKA BOLJE
    ČLAN: MITJA KOBAL
    NAMESTNIK ČLANA: HASAN SMAJILAGIĆ
    ČLAN: VLADO MARIČ
    NAMESTNIK ČLANA: ALEKSIJ SOKOLIČ
     
    TEL.: 05/66 00 413
    FAX:  05/ 660 04 40 
     
    2 VE   -   4  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA KOPER  
     
    TRG BROLO 4
    6000 KOPER                                                                       
     
    TAJNICA:  ELIDA HORVATIČ      
    PREDSEDNIK: NELLY ROBEŽNIK
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: DRAGICA UMEK
    ČLAN: SIMON OLUP
    NAMESTNIK ČLANA: OTO MITENDORFER
    ČLAN: DARKO BUTINAR
    NAMESTNIK ČLANA: ELZA KRŽIČ
    ČLAN: ELIZABETA GULIČ
    NAMESTNIK ČLANA: BRANKO HORVATIČ
      
    TEL.: 05/663 76 48
    FAX:  05/663 76 21
     
    2 VE   -   5  OKRAJNA V0LILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA KOPER 
     
    TRG BROLO 4
     
    6000 KOPER                                                                                                          
     
    TAJNICA:  SABINA TOMAŽIČ
    PREDSEDNIK: NATALIJA SAKAL
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: MARINELA MARAS
    ČLAN: JADRAN FRANK
    NAMESTNIK ČLANA: TINE MATOŠ
    ČLAN: TATJANA ANTONČIČ
    NAMESTNIK ČLANA: VLADO CERKVENIČ
    ČLAN: MARIJAN KRIŽMAN
    NAMESTNIK ČLANA: TALITA ZAGER KOCJAN
              
    TEL.: 05/663 76 23     
    FAX:  05/663 76 21 
     
    2 VE   -   6  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA SEŽANA
     
    PARTIZANSKA  CESTA 4
    6210 SEŽANA 
     
    TAJNIK:  ZORAN ŠUŠTERŠIČ
    PREDSEDNIK: ALEKSANDRA MIRC GOMBAČ
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: TOMAŽ ČEČ
    ČLAN: MILOJKA ŠIRCA
    NAMESTNIK ČLANA: ANTON TONJO JANEŽIČ
    ČLAN: SAVO MARINŠEK
    NAMESTNIK ČLANA: EGON PRELEC
    ČLAN: DANIJEL ČIGON
    NAMESTNIK ČLANA: VERICA KAVRE
     
    TEL.: 05/731 27 61
    FAX:  05/731 27 20
     
    2 VE   -   7  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                          
    UPRAVNA ENOTA ILIRSKA BISTRICA
     
    BAZOVIŠKA 14
    6250 ILIRSKA BISTRICA                                              
     
    TAJNICA:  MIRJANA VALENČIČ
    PREDSEDNIK: MIRJANA REBERC
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: ANDREJ BATISTA
    ČLAN: ALEKSANDER ABRAM
    NAMESTNIK ČLANA: JANEZ PRIMC
    ČLAN: MITJA ŠKERLAVAJ
    NAMESTNIK ČLANA: JAN RAZPET
    ČLAN: BRANKO UJČIČ
    NAMESTNIK ČLANA: ADRIANA GOMBAČ
                                       
    TEL.: 05/711 22 10
    FAX:  05/711 22 09 
     
    2 VE   -   8  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA POSTOJNA
     
    LJUBLJANSKA  4
    6230 POSTOJNA                                                              
     
    TAJNICA:  METKA VOGRINEC
    PREDSEDNIK: TADEJA JELOVŠEK
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: ŽIGA RAZDRIH
    ČLAN: BERNARDA UGOVŠEK BIŠČAK
    NAMESTNIK ČLANA: ANDREJ    SMERDU
    ČLAN: SUZANA VIDMAR
    NAMESTNIK ČLANA: MLADEN ŽUPANIČ
    ČLAN: ZDENKA KAPELJ SUŠELJ
    NAMESTNIK ČLANA: MARKO BAJC
                                                                                 
    TEL.: 05/728 06 50     
    FAX:  05/728 06 55      
     
    2 VE  -   9  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA NOVA GORICA
     
    TRG  EDVARDA KARDELJA 1
    5000 NOVA GORICA                                                        
     
    TAJNICA:  BRIGITA CUNJA
    PREDSEDNIK: IGOR MOZETIČ
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: ANTON REBRICA
    ČLAN: MOJCA ŠAVER
    NAMESTNIK ČLANA: DEJAN VALENTINČIČ
    ČLAN: VERA HLEDE
    NAMESTNIK ČLANA: MILENA ČARGO
    ČLAN: IVAN HUMAR
    NAMESTNIK ČLANA: ANASTAZIJA ZORN
                                                                                                                                     
    TEL.: 05/33 06 171
    FAX:  05/330 62 40                                                                             
     
    2 VE -  10  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA NOVA GORICA
     
    TRG  EDVARDA KARDELJA 1
    5000  NOVA GORICA                                                       
     
    TAJNICA:  MARJETKA RUTER
    PREDSEDNIK: ANDREJ OREL
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: GORAN KLAVORA
    ČLAN: STANKO ŽGAVC
    NAMESTNIK ČLANA: FRANC VODOPIVEC
    ČLAN: ELVIRA ŠUŠMELJ
    NAMESTNIK ČLANA: ROMANA AMBROŽ
    ČLAN: SILVAN ŠTRUKELJ
    NAMESTNIK ČLANA: LJUBICA GREGORIČ
                                       
    TEL.: 05/330 61 97   
    FAX:  05/330 62 40 
     
    2 VE   -  11  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA AJDOVŠČINA
     
    VIPAVSKA CESTA 11 B
    5270  AJDOVŠČINA                                                           
     
    TAJNICA: BOJANA LAVRENČIČ
    PREDSEDNIK: MARJAN STOPAR
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: GLORIA SLAVI VELIKONJA
    ČLAN: KLARA REMEC
    NAMESTNIK ČLANA: ESTER KAPELJ
    ČLAN: EDVARD KRAPEŽ
    NAMESTNIK ČLANA: BOGOSLAV TROŠT
    ČLAN: FRANC FERJANČIČ
    NAMESTNIK ČLANA: DUŠAN MIKUŽ
                                       
    TEL.: 05/36 43 208
    FAX:  05/366 26 49

     

  • VOLILNA KOMISIJA 3. VOLILNE ENOTE
    VOLILNA KOMISIJA 3. VOLILNE ENOTE
     
    TAJNICA: TJANA MATJAŠIČ- PRIJIČ 
    PREDSEDNIK: ANDREJ KMECL
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: LEA HABJANIČ
    ČLAN: MAG. SAMO LOGAR
    NAMESTNIK ČLANA: MARJAN STARC
    ČLAN: KORY GOLOB
    NAMESTNIK ČLANA: ROBERT    ILC
    ČLAN: IRENA KNEZ
    NAMESTNIK ČLANA: DOMEN PETAN
                                   
    ADAMIČ LUNDROVO NABR. 2                                      
    1000 LJUBLJANA                                                                
    TEL.: 01/306 31 31                                                               
    FAX:  01/231 83 57                                                               
    E-mail: tjana.matjasic-prijic@gov.si                      
     
    3 VE   -   1  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                     
    UPRAVNA ENOTA LOGATEC                             
     
    TRŽAŠKA  CESTA 50a                                              
    1370 LOGATEC                                                        
     
    TAJNICA:  DAMJANA BOGATAJ
    PREDSEDNIK: KARMEN ŠPRINGER
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: STANISLAV PAVLIČ
    ČLAN: DENIS GORJUP
    NAMESTNIK ČLANA: MARKO RUPNIK
    ČLAN: MILOŠ POHOLE
    NAMESTNIK ČLANA: ROMAN PILETIČ
    ČLAN: EVA OBREZA MODIC
    NAMESTNIK ČLANA: KSENIJA KOGEJ
                                  
    TEL.: 01/75 90 506                                              
    FAX:  01/759 05 20
              
    3 VE   -   2  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                     
    UPRAVNA ENOTA VRHNIKA                              
     
    TRŽAŠKA CESTA 1                                                 
    1360 VRHNIKA                                                          
     
    TAJNICA:  MOJCA VERBIČ
    PREDSEDNIK: LILJANA PETKOVŠEK
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: GABRIJELA MLINAR
    ČLAN: MATEVŽ CASERMAN
    NAMESTNIK ČLANA: POLONA KOVAČIČ
    ČLAN: MIHA KOPRIVŠEK
    NAMESTNIK ČLANA: PETER PETROVČIČ
    ČLAN: DAMJANA KARLO
    NAMESTNIK ČLANA: MARKO DEBEVEC
                                     
    TEL.: 01/750 78 56                                                                      
    FAX:  01/750 78 80                                                                    
     
    3 VE   -   3  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                                 
    UPRAVNA ENOTA LJUBLJANA-VIČ-RUDNIK            
     
    TRG MLADINSKIH DELOVNIH BRIGAD 7                                                                            
    1000 LJUBLJANA                                        
     
    TAJNICA: DANICA JURATOVEC  CVEK
    PREDSEDNIK: BARBARA ŽUŽEK JAVORNIK
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: NEVENKA RIHAR
    ČLAN: MARTINA KOVAČIČ
    NAMESTNIK ČLANA: POLONA CVELBAR
    ČLAN: NATAŠA SMREKAR
    NAMESTNIK ČLANA: NEJC VESEL
    ČLAN: JELKA ZIMIC
    NAMESTNIK ČLANA: NATALIJA POGOREVC
                                                  
    TEL.: 01/30 63 716
    FAX:  01/306 37 80
     
    3 VE   -   4  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                                
    UPRAVNA ENOTA LJUBLJANA-VIČ-RUDNIK           
     
    TRG MLADINSKIH DELOVNIH BRIGAD 7                                                                         
    1000 LJUBLJANA 
     
    TAJNICA:  NATAŠA ORAŽEM
    PREDSEDNIK: MAGDA TEPPEY
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: ROK JANEZ ŠTEBLAJ
    ČLAN: ADRIANA GLAŽAR
    NAMESTNIK ČLANA: KLEMEN ZALETEL
    ČLAN: JANEZ GAŠPERŠIČ
    NAMESTNIK ČLANA: SLAVKA KREGAR
    ČLAN: NADA KRPIČ
    NAMESTNIK ČLANA: ERIKA LENČIČ STOJANOVIĆ
                                                
    TEL.: 01/30 63 722
    FAX:  01/306 37 80
     
    3 VE   -   5  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                               
    UPRAVNA ENOTA LJUBLJANA-VIČ-RUDNIK          
     
    TRG MLADINSKIH DELOVNIH BRIGAD 7                                                                         
    1000 LJUBLJANA                                  
     
    TAJNICA:  DANICA JURATOVEC CVEK
    PREDSEDNIK: NADIJA KARDELJ
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: LEA-JELISAVA ZALOKAR
    ČLAN: JANEZ ZEMLJAK
    NAMESTNIK ČLANA: MILOŠ MALLY
    ČLAN: SEBASTIAN PAVČIČ
    NAMESTNIK ČLANA: UROŠ KOROŠEC
    ČLAN: JANJA VESEL GABRIJELČIČ
    NAMESTNIK ČLANA: KAJA GABRIJELČIČ
                                                     
    TEL.: 01/30 63 716
    FAX:  01/306 37 80
     
    3 VE   -   6  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                                
    UPRAVNA ENOTA LJUBLJANA-VIČ-RUDNIK           
     
    TRG MLADINSKIH DELOVNIH BRIGAD 7                                                                          
    1000 LJUBLJANA-VIČ-RUDNIK                                  
     
    TAJNICA:  DANICA JURATOVEC  CVEK
    PREDSEDNIK: LIDIJA LESKOŠEK NIKOLIČ
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: ANDREJ KRAŠEK
    ČLAN: ALEŠ KUŠAR
    NAMESTNIK ČLANA: MAJA VALIČ CVELBAR
    ČLAN: JANEZ MIKLIČ
    NAMESTNIK ČLANA: URŠKA PIKEC VESEL
    ČLAN: BOJAN ZORNIK
    NAMESTNIK ČLANA: MAŠA KOCIPER
                                                     
    TEL.: 01/30 63 716
    FAX:  01/30 63 780
     
    3 VE   -   7  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                          
    UPRAVNA ENOTA LJUBLJANA-CENTER             
     
    ADAMIČ LUNDROVO NABREŽJE 2                         
    1000 LJUBLJANA-CENTER                                         
     
    TAJNICA:  MATEJA GORŠE
    PREDSEDNIK: LADISLAVA POLONČIČ
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: METODA HROVAT PIRNAT
    ČLAN: ANJA PIRNAR
    NAMESTNIK ČLANA: JURE JESIH
    ČLAN: TJAŠA BARBARA KUMP
    NAMESTNIK ČLANA: TIMOTEJ KRANJC
    ČLAN: MARJAN ROGELJ
    NAMESTNIK ČLANA: MATJAŽ HORVAT
      
    TEL.: 01/306 31 84, 01/306 31 29
    FAX:  01/306 31 05
     
    3 VE   -   8  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                           
    UPRAVNA ENOTA LJUBLJANA-ŠIŠKA                    
     
    TRG PREKOMORSKIH BRIGAD 1                              
    1000  LJUBLJANA                                              
     
    TAJNIK: BOJAN BUNC
    PREDSEDNIK: NINA BETETTO
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: VIDA KOSTANJEVEC
    ČLAN: KSENJA KOŠIR
    NAMESTNIK ČLANA: LIDIJA KOBAL
    ČLAN: SILVA MARINKA VIDONJA
    NAMESTNIK ČLANA: JANEZ CIGLER KRALJ
    ČLAN: ALEŠ KARDELJ
    NAMESTNIK ČLANA: MATEJ BIZJAK
     
    TEL.: 01/306 33 32                                      
    FAX:  01/306 33 58
     
    3 VE   -   9  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                            
    UPRAVNA ENOTA LJUBLJANA-ŠIŠKA                     
     
    TRG PREKOMORSKIH BRIGAD 1                               
    1000  LJUBLJANA  
                                               
    TAJNIK: BOJAN BUNC
    PREDSEDNIK: IRENA DOVNIK
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: MAJA JURAK
    ČLAN: TEJA VELKAVRH
    NAMESTNIK ČLANA: ALENKA ISTENIČ
    ČLAN: MAJDA ŠUHEL
    NAMESTNIK ČLANA: TANJA JELEN
    ČLAN: KAREL TRPLAN
    NAMESTNIK ČLANA: MATEJA FALETIČ
     
    TEL.: 01/306 33 32                                      
    FAX:  01/306 33 58
     
    3 VE   -  10  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                           
    UPRAVNA ENOTA LJUBLJANA-ŠIŠKA                      
     
    TRG PREKOMORSKIH BRIGAD 1                               
    1000  LJUBLJANA                                               
     
    TAJNIK: BOJAN BUNC
    PREDSEDNIK: MARJUTKA PAŠKULIN
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: EMERIK PETERKA
    ČLAN: KLEMEN BABNIK
    NAMESTNIK ČLANA: MARIJA ŠTERBENC
    ČLAN: KSENIJA SEVER
    NAMESTNIK ČLANA: ELA PRAZNIK
    ČLAN: PAVEL BRGLEZ
    NAMESTNIK ČLANA: EVA KOŠULJANDIĆ
     
    TEL.: 01/306 33 32                                      
    FAX:  01/306 33 58
     
    3 VE   -   11  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                      
    UPRAVNA ENOTA LJUBLJANA-ŠIŠKA                   
     
    TRG PREKOMORSKIH BRIGAD 1                            
    1000  LJUBLJANA
                                                   
    TAJNIK: BOJAN BUNC
    PREDSEDNIK: MARJETA ŠVAB ŠIROK
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: BETI POTPARIĆ
    ČLAN: ROMAN LAVTAR
    NAMESTNIK ČLANA: MARIJA STADLER
    ČLAN: SAŠKO ČASAR
    NAMESTNIK ČLANA: IZTOK ŽEBOVEC
    ČLAN: JANEZ ŠTEFAN MEGLIČ
    NAMESTNIK ČLANA: BOŠTJAN FURLAN
     
    TEL.: 01/306 33 32                                      
    FAX:  01/306 33 58

     

  • VOLILNA KOMISIJA 4. VOLILNE ENOTE
    4 VE VOLILNA KOMISIJA VOLILNE ENOTE
    UPRAVNA ENOTA LJUBLJANA
    IZPOSTAVA BEŽIGRAD
     
    LINHARTOVA CESTA 13
    1000 LJUBLJANA
     
    TAJNICA: SAŠKA TIVADAR
    PREDSEDNIK: VLADIMIR BALAŽIC
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: BISERKA KOGEJ DMITROVIČ
    ČLAN: GORAZD ČIBEJ
    NAMESTNIK ČLANA: DARJA KRSTIĆ
    ČLAN: JANEZ PINTAR
    NAMESTNIK ČLANA: SANJA AJANOVIĆ HOVNIK
    ČLAN: MOJCA STOSCHITZKY
    NAMESTNIK ČLANA: VINKO LEVSTEK
     
    TEL.: 01/30 63 003
    FAX:  01/306 32 02 
     
    4 VE   -   1  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                      
    UPRAVNA ENOTA KOČEVJE
     
    LJUBLJANSKA 26
    1330 KOČEVJE
                                                             
    TAJNICA:  ANICA VRŠNIK  
    PREDSEDNIK: ROMAN POKLAČ
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: SONJA ILOVAR GRADIŠAR
    ČLAN: MARTINA VREČIČ
    NAMESTNIK ČLANA: JANKO KALINIĆ
    ČLAN: JANEZ KOVAČIČ
    NAMESTNIK ČLANA: TATJANA BAUER
    ČLAN: JANJA NOVAK
    NAMESTNIK ČLANA: ALOJZ VESEL
                                        
    TEL.: 01/893 83 14   
    FAX:  01/893 83 10
     
    4 VE   -   2  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA RIBNICA
     
    GORENJSKA CESTA 9
    1310  RIBNICA                                                               
     
    TAJNICA:  ALENKA KATERN-ŠILC      
    PREDSEDNIK: BLAŽ VOLF
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: BLAŽ MILAVEC
    ČLAN: ANDREJ POGORELC
    NAMESTNIK ČLANA: SIMONA LOVŠIN
    ČLAN: IRMA GRBEC
    NAMESTNIK ČLANA: MATEJA ERJAVEC LOVŠIN
    ČLAN: DEJAN HOGE
    NAMESTNIK ČLANA: JOŽE ZIDAR
                       
    TEL.: 01/837 27 34
    FAX:  01/836 22 07
     
    4  VE   -   3  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA GROSUPLJE
     
    TABORSKA C. 1
    1290 GROSUPLJE                                                           
     
    TAJNIK:  ANDREJ STRUNA  
    PREDSEDNIK: POLONCA MARJETIČ ZEMLJIČ
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: ŠPELA JOVANOVIČ GABERŠEK
    ČLAN: MILENA STRNAD
    NAMESTNIK ČLANA: ANDREJ ŠTRUS
    ČLAN: ANA ZUPANČIČ
    NAMESTNIK ČLANA: UROŠ GRUDEN
    ČLAN: NEVENKA ZAVIRŠEK
    NAMESTNIK ČLANA: BOJAN NOVAK
                                       
    TEL.: 01/78 10 917
    FAX:  01/781 09 19
     
    4 VE   -   4  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA LITIJA 
     
    ULICA MIRE PREGLJEVE 4
    1270 LITIJA                                                                       
     
    TAJNICA:  MANJA BOŽIČ
    PREDSEDNIK: MILAN KAPLJA
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: DUŠAN ŠTRUS
    ČLAN: BOJAN FERK
    NAMESTNIK ČLANA: BOŠTJAN SUKIČ
    ČLAN: FILIP FELE
    NAMESTNIK ČLANA: GREGOR ZAVRL
    ČLAN: JOŽA OCEPEK
    NAMESTNIK ČLANA: MARKO GODEC
                                         
    TEL.: 01/8962 332
     
     
    4 VE   -   5  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA  LJUBLJANA-MOSTE POLJE
     
    PROLETARSKA 1
    1000 LJUBLJANA-MOSTE                                             
     
    TAJNIK:  ERNEST MENCIGAR
    PREDSEDNIK: JOŽE RUPARČIČ
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: TAMARA GLIHA
    ČLAN: ANDREJ KLEMENC
    NAMESTNIK ČLANA: MARKO LEMAIĆ
    ČLAN: DARJA BUČAR
    NAMESTNIK ČLANA: IRENA PRAŠNIKAR
    ČLAN: MARJETA BOBNAR
    NAMESTNIK ČLANA: JANKO ŠERTEL
                                        
    TEL.: 01/306 35 02  
    FAX:  01/306 35 65 
     
    4 VE   -   6  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA LJUBLJANA.MOSTE POLJE
     
    PROLETARSKA 1
    1000 LJUBLJANA-MOSTE                                                
     
    TAJNIK:  ERNEST MENCIGAR
    PREDSEDNIK: DRAGAN TRIVIČ
    NAMESTNICA PREDSEDNIKA: NIKA HUDEJ
    ČLAN: ALEKSANDAR KOSTIĆ
    NAMESTNIK ČLANA: ČRT KORINŠEK
    ČLAN: KATARINA KAMBIČ
    NAMESTNIK ČLANA: MARIJA ŽABJEK
    ČLAN: ANTON KASTELIC
    NAMESTNIK ČLANA: JASMINA VEHAR
                                        
    TEL.: 01/306 35 02                                          
    FAX:  01/306 35 65 
     
    4 VE   -     7  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                            
    UPRAVNA ENOTA  LJUBLJANA-MOSTE POLJE
     
    PROLETARSKA 1                                                             
    1000 LJUBLJANA-MOSTE                                              
     
    TAJNIK:  ERNEST MENCIGAR  
    PREDSEDNIK: ANDREJA SEDEJ GRČAR
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: KATARINA KRIVIC
    ČLAN: ŠPELA ORAŽEM
    NAMESTNIK ČLANA: KLARA PAVLINIČ
    ČLAN: JANEZ DIMNIK
    NAMESTNIK ČLANA: DOMINIKA ŽAGAR
    ČLAN: MATIJA LESAR
    NAMESTNIK ČLANA: LARA VALIČ
                                    
    TEL.: 01/306 35 02     
    FAX:  01/306 35 65 
     
    4 VE   -     8  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPR AVNA ENOTA  LJUBLJANA-BEŽIGRAD
     
    LINHARTOVA 13
    1000 LJUBLJANA-BEŽIGRAD                                         
     
    TAJNICA:  MARIJA REMŠKAR
    PREDSEDNIK: ANDREJA SIMSIČ
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: NATAŠA KOSEC
    ČLAN: ALENKA ANTLOGA
    NAMESTNIK ČLANA: JAKOB BEC
    ČLAN: DARINKA KOVAČIČ
    NAMESTNIK ČLANA: LEJA PETERKA
    ČLAN: NINA COLARIČ
    NAMESTNIK ČLANA: IVANKA BREZIGAR STANIČ
                                         
    TEL.: 01/306 38 77
    FAX:  01/306 38 35 
     
    4 VE   -     9  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA  LJUBLJANA-BEŽIGRAD
     
    LINHARTOVA 13
    1000 LJUBLJANA-BEŽIGRAD
                                             
    TAJNICA:  MARIJA REMŠKAR
    PREDSEDNIK: DEJA KOZJEK
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: IRENA ŠKULJ GRADIŠAR
    ČLAN: ROK HODEJ
    NAMESTNIK ČLANA: AVGUŠTINA ZUPANČIČ
    ČLAN: BRANKA KOCJANČIČ
    NAMESTNIK ČLANA: MONIKA NOVAK
    ČLAN: JELKA ZUPANEK
    NAMESTNIK ČLANA: SVJETLANA PETRUŠIĆ
                                          
    TEL.: 01/306 38 77
    FAX:  01/306 38 35
     
    4 VE   -    10   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA  DOMŽALE 
     
    LJUBLJANSKA  C. 69
    1230 DOMŽALE
     
    SEDEŽ VOLIŠČA ZA PREDČASNO GLASOVANJE : 
    Domžalski dom, Ljubljanska cesta 58, 1230 Domžale 
                                                                   
    TAJNICA: VESNA GERIČ
    PREDSEDNIK: HELENA MEJAČ
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: BARBARA KODELA KOLAR
    ČLAN: ANTON VOZELJ
    NAMESTNIK ČLANA: VOJKA REBOLJ
    ČLAN: URŠKA KABAJ PLETERSKI
    NAMESTNIK ČLANA: MARKO JUTERŠEK
    ČLAN: ALENKA CERAR VINDIŠAR
    NAMESTNIK ČLANA: IVANKA VIDIC
                                         
    TEL.: 01/72 10 803
    FAX:  01/724 21 04
     
    4 VE   -    11  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA DOMŽALE
     
    LJUBLJANSKA  C. 69
    1230 DOMŽALE                    
     
    SEDEŽ VOLIŠČA ZA PREDČASNO GLASOVANJE : 
    Domžalski dom, Ljubljanska cesta 58, 1230 Domžale                                                 
     
    TAJNICA: VESNA GERIČ
    PREDSEDNIK: ANITA JANJOŠ
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: MILOJKA FATUR JESENKO
    ČLAN: LEA KAMNIKAR
    NAMESTNIK ČLANA: JOSIP VUK
    ČLAN: TOMAŽ DEŽELAK
    NAMESTNIK ČLANA: ROMAN LENASSI
    ČLAN: BOŠTJAN BREGAR
    NAMESTNIK ČLANA: JAKA KLAJDERIČ
                                            
    TEL.: 01/72 10 803
    FAX:  01/724 21 04

     

  • VOLILNA KOMISIJA 5. VOLILNE ENOTE
    5 VE VOLILNA KOMISIJA VOLILNE ENOTE
    UPRAVNA ENOTA CELJE
     
    TAJNICA: IRENA BUKOVŠEK PUŠNIK
    PREDSEDNIK: BRANKO AUBREHT
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: MARIJA BOVHA
    ČLAN: SEBASTJAN APAT
    NAMESTNIK ČLANA: KATARINA KAMPUŠ
    ČLAN: MATEJA LESAR
    NAMESTNIK ČLANA: ANDREJ CIMPERŠEK
    ČLAN: ROMAN VIRANT
    NAMESTNIK ČLANA: URŠKA DRUGOVIČ
     
    LJUBLJANSKA CESTA 1
    3000 CELJE
     
    TEL.: 03/42 65 368
    FAX:  03/426 53 10
     
    5 VE   -     1  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                          
    UPRAVNA ENOTA ŠENTJUR
     
    MESTNI TRG 10      
    3230 ŠENTJUR 
     
    TAJNICA:  URŠKA NOVAK
    PREDSEDNIK: POLONA KIDRIČ
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: TANJA DOLAR BOŽIČ
    ČLAN: KATJA ANDRINEK
    NAMESTNIK ČLANA: IRENA ERJAVEC
    ČLAN: PETER GOMINŠEK
    NAMESTNIK ČLANA: IVAN KUKOVIČ
    ČLAN: VALENTINA RECKO
    NAMESTNIK ČLANA: SABINA KOSMATIN
     
    TEL.: 03/747 12 41
    FAX:  03/747 12 85
     
    5 VE   -     2  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA  CELJE
     
    LJUBLJANSKA CESTA 1
    3000 CELJE                                                                        
     
    TAJNICA:   NADA HARDER
    PREDSEDNIK: MATEVŽ ŽUGELJ
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: CVETKA HORVAT
    ČLAN: KARMEN KAUČIČ FLORJAN
    NAMESTNIK ČLANA: KARMEN KOSEM
    ČLAN: IKA PLEVNIK
    NAMESTNIK ČLANA: DUŠAN VERBOVŠEK
    ČLAN: ZLATKO LESKOVŠEK
    NAMESTNIK ČLANA: BOJANA STOPINŠEK
                                       
    TEL.: 03/426 53 62
    FAX:  03/426 53 10
     
    5 VE   -     3  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA  CELJE
     
    LJUBLJANSKA CESTA 1
    3000 CELJE    
                                                      
    TAJNICA: NATAŠA REČNIK
    PREDSEDNIK: MIRAN PRITEKELJ
    NAMESTNICA PREDSEDNIKA: IDA DIMEC
    ČLAN: DARJA KAUČIČ
    NAMESTNIK ČLANA: ANDREJA BANIČ ZEBEC
    ČLAN: ALEX WIRTH
    NAMESTNIK ČLANA: MAJA PAPIČ LINDIČ
    ČLAN: SUZANA TAJNIK
    NAMESTNICA ČLANA: KATJA KODRE
                           
    TEL.: 03/426 53 46
    FAX:  03/426 53 10 
     
    5 VE   -    4  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA ŽALEC
     
    ULICA SAVINJSKE ČETE 5                                                    
    3310 ŽALEC                                                                           
     
    TAJNIK: URŠKA TERŽAN PETROVIČ
    PREDSEDNIK: ALENKA JAZBINŠEK ŽGANK
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: STANISLAV KOŠENINA
    ČLAN: MARTIN POTEKO
    NAMESTNIK ČLANA: LORA PIRMANŠEK VIRANT
    ČLAN: STANE JAGER
    NAMESTNIK ČLANA: VILMA TEKAVC
    ČLAN: ANA JEVŠNIK VREČER
    NAMESTNIK ČLANA: NEVENKA RIBIČ
     
    TEL.: 03/713 51 01
    FAX:  01/300 70 73
     
    5 VE   -    5  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA ŽALEC
     
    ULICA SAVINJSKE ČETE 5
    3310 ŽALEC
                                                                             
    TAJNICA: MELANIJA ŽVIKART
    PREDSEDNIK: MILENA LESJAK METLIKA
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: UROŠ ROŽIČ
    ČLAN: TANJA VOVK PETROVSKI
    NAMESTNIK ČLANA: TATJANA LEBIČ
    ČLAN: MARJAN GOLAVŠEK
    NAMESTNIK ČLANA: DAMIJANA PODBREGAR
    ČLAN: DUŠAN FRIC
    NAMESTNIK ČLANA: TANJA BASLE
     
    TEL.: 03/713 51 41
    FAX:  01/300 70 73 
     
    5 VE   -    6   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA MOZIRJE
     
    ŠMIHELSKA CESTA 2
    3330 MOZIRJE  
                                                                          
    TAJNICA:  SUZANA GRUDNIK
    PREDSEDNIK: JANJA PORT
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: MARIJA KRIVEC
    ČLAN: SUZANA ČASL
    NAMESTNIK ČLANA: GREGOR VERBUČ
    ČLAN: HELENA ŽAGAR
    NAMESTNIK ČLANA: EDVARD ČEČ
    ČLAN: MILENA CIGALE
    NAMESTNIK ČLANA: BRANKA ERMENC
                                                                                                                             
    TEL:  03/83 93 390 
    FAX:  03/839 34 02
     
    5 VE   -    7  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                                   
    UPRAVNA ENOTA  VELENJE
     
    RUDARSKA  6A
    3320 VELENJE  
                                                                         
    TAJNICA:  FRANJA TEVŽ 
    PREDSEDNIK: METKA JAZBEC
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: MARIJA MOJCA HOSTNIK
    ČLAN: DARINKA VRABIČ
    NAMESTNIK ČLANA: MIROSLAV PERNOVŠEK
    ČLAN: HELENA IMPERL
    NAMESTNIK ČLANA: NINA CESAREC
    ČLAN: GAŠPER ŠKARJA
    NAMESTNIK ČLANA: SONJA ARLIČ
     
    TEL.: 03 8995 701
    FAX:  03/899 58 40
     
    5 VE   -    8   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA VELENJE
     
    RUDARSKA  6A
    3320 VELENJE                                                                          
     
    TAJNICA: TANJA KOS
    PREDSEDNIK: BARBKA ZUPAN CIMPERMAN
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: BORKO OBRADOVIĆ
    ČLAN: ANDREJA MOŠKON
    NAMESTNIK ČLANA: CVETKA AŽMAN
    ČLAN: JUDITA ČAS KRNEŽA
    NAMESTNIK ČLANA: MAJA HOSTNIK
    ČLAN: JURE KODRUN
    NAMESTNIK ČLANA: MATEJA AŽMAN
                                                             
    TEL.:   03 8995 702
    FAX:   03/899 58 40
     
    5 VE   -    9   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA  SLOVENJ GRADEC
     
    MEŠKOVA 21 
    2380 SLOVENJ GRADEC
     
    TAJNICA: IRENA SEŠELJ
    PREDSEDNIK: PETRA ČAS  
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: SILVA JANČIČ
    ČLAN: FRANJA ŠILIH
    NAMESTNIK ČLANA: MIHA PRAPOTNIK
    ČLAN: NINA SEČKO
    NAMESTNIK ČLANA: EVGENIJA CESAR
    ČLAN: MIRJA JESENIČNIK MERNIK
    NAMESTNIK ČLANA: JERNEJ MRAK
     
    TEL.:  02/885 05 54
    FAX:   02/885 05 91
     
    5 VE   -    10   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA  RAVNE NA KOROŠKEM
     
    ČEČOVJE  12A
    239O RAVNE NA KOROŠKEM 
     
    TAJNICA:  VLASTA BOŽNIK
    PREDSEDNIK: PETRA ČAS ŠPENGER
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: SIMON DOŠEN
    ČLAN: SAMO LIPOVNIK
    NAMESTNIK ČLANA: FRANČIŠKA PORI
    ČLAN: DEJAN KAVTIČNIK
    NAMESTNIK ČLANA: PETER LESKOVEC 
    ČLAN: IRMA REBULA
    NAMESTNIK ČLANA: LEONIDA ARBEITER
                                          
    TEL.: 02/821 64 41
    FAX:  02/822 28 22
     
    5 VE   -    11   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA  RADLJE
     
    MARIBORSKA  C. 7
    2360 RADLJE OB DRAVI  
                                             
    TAJNICA:  MAJA BREZOČNIK  
    PREDSEDNIK: KAROLINA PESERL
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: MILENA ŠTEHARNIK
    ČLAN: MIRAN KOROŠAK
    NAMESTNIK ČLANA: FRANC HAMLER
    ČLAN: HELENA JAKIČIČ
    NAMESTNIK ČLANA: MATJAŽ STERŽE
    ČLAN: MAKSIMILJAN DRŽEČNIK
    NAMESTNIK ČLANA: JASNA KRAKER
     
    TEL.: 02/887 94 20    
    FAX:  02/887 94 28

     

  • VOLILNA KOMISIJA 6. VOLILNE ENOTE
    VOLILNA KOMISIJA 6. VOLILNE ENOTE
     
    TAJNIK: ROMAN JENIČ  
    PREDSEDNIK: MARJETICA ŽIBERT
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: BORIS KODRIČ
    ČLAN: LUKA JUKIČ
    NAMESTNIK ČLANA: GORAN UDOVČ
    ČLAN: MARJAN KASTELEC
    NAMESTNIK ČLANA: JANEZ PIRC
    ČLAN: SAŠO JEJČIČ
    NAMESTNIK ČLANA: SLAVKO GEGIČ
                                                                
    DEFRANCESCHIJEVA ULICA 1                                                  
    8000 NOVO MESTO                                                           
     
    TEL.: 07/393 91 95 
    FAX:  07/393 91 03 
     
    6 VE   -    1  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                         
    UPRAVNA ENOTA  ČRNOMELJ
     
    ZADRUŽNA CESTA 16
    8340 ČRNOMELJ                                                           
     
    TAJNICA:  ZALKA VRBANAC    
    PREDSEDNIK: DARINKA PLEVNIK
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: MARKO ZUPANIČ
    ČLAN: DUŠKA VLAŠIČ
    NAMESTNIK ČLANA: MARIJA STARIHA
    ČLAN: DAMIR STARE
    NAMESTNIK ČLANA: JURIJ MATKOVIČ
    ČLAN: JANEZ PERUŠIČ
    NAMESTNIK ČLANA: TONČKA JANKOVIČ
                                     
    TEL.: 07/336 10 90                                                                            
    FAX:  07/336 10 04
     
    6 VE   -    2  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA NOVO MESTO
     
    DEFRANCESCHIJEVA ULICA 1
    8000 NOVO MESTO                                                        
     
    TAJNICA:  ZDENKA BAJUK  
    PREDSEDNIK: URŠKA JORDAN
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: EVA PEKOLJ
    ČLAN: MIRAN HUDOKLIN
    NAMESTNIK ČLANA: RAFAEL ZUPAN
    ČLAN: JOŽE MIKLIČ
    NAMESTNIK ČLANA: DOMINKO KUŠLJAN
    ČLAN: HELENA BRULC
    NAMESTNIK ČLANA: IGOR HROVATIČ
                                            
    TEL.: 07/393 91 66
    FAX:  07/393 91 03 
     
    6 VE   -    3   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA NOVO MESTO
     
    DEFRANCESCHIJEVA ULICA 1                                    
    8000 NOVO MESTO                                                         
     
    TAJNIK:  MARJAN BAJUK   
    PREDSEDNIK: MARIJA JANKO
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: ROMAN PULKO
    ČLAN: IDA BLAŽIČ
    NAMESTNIK ČLANA: BORIS PETANČIČ
    ČLAN: SIMON JUDEŽ
    NAMESTNIK ČLANA: JOŽICA KOTAR
    ČLAN: STOJAN MAJCEN
    NAMESTNIK ČLANA: VENO VRANC
                           
    TEL.: 07/393 91 56
    FAX:  07/393 91 03
     
    6 VE   -    4   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA TREBNJE
     
    GOLIEV TRG 5
    821O TREBNJE                                                                     
     
    TAJNICA:  DARINKA MLAKAR-KORPAR
    PREDSEDNIK: BOŠTJAN KOVIČ
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: METOD ŽUŽEK
    ČLAN: MARKO GORNIK
    NAMESTNIK ČLANA: BLAŽ PAVLIN
    ČLAN: BOGDANA BRILJ
    NAMESTNIK ČLANA: GORAZD MARINČEK
    ČLAN: ŠPELA SILA
    NAMESTNIK ČLANA: DARINKA TRDINA
     
    TEL.: 07/348 22 58
    FAX:  07/348 22 70                                                                                       
     
    6 VE   -     5  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA  BREŽICE
     
    C.  PRVIH BORCEV 24 a
    8250 BREŽICE     
     
    TAJNICA:  MILENA PETELINC
    PREDSEDNIK: TJAŠA POTPARIĆ JANEŽIČ
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: DANIJELA KNEZ MOLAN
    ČLAN: BOŠTJAN ŠKRLEC
    NAMESTNIK ČLANA: MILAN GERMOVŠEK
    ČLAN: TOMAŽ MOČAN
    NAMESTNIK ČLANA: NATAŠA VREČAR ZORČIČ
    ČLAN: MITJA JANKOVIČ
    NAMESTNIK ČLANA: GREGOR VEGELJ
     
    TEL.: 07/49 91 550
    FAX:  07/499 15 99 
     
    6 VE   -    6   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA KRŠKO
     
    C. KRŠKIH ŽRTEV 14
    8270 KRŠKO                                                                                                                                      
     
    TAJNICA:  VIDA OMERZEL  
    PREDSEDNIK: BOJAN TRAMPUŠ
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: GORAN VEJNOVIĆ
    ČLAN: JANEZ JOŽE OLOVEC
    NAMESTNIK ČLANA: SANDI PETRIŠIČ
    ČLAN: KATARINA POMPE
    NAMESTNIK ČLANA: ROK UMEK
    ČLAN: TOMAŽ PETAN
    NAMESTNIK ČLANA: BOGDAN NAVOJ
     
    TEL.: 07/498 14 11
    FAX:  07/498 14 07
     
    6 VE   -     7  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                                  
    UPRAVNA ENOTA SEVNICA
     
    GLAVNI TRG  19A
    8290 SEVNICA                                                                        
     
    TAJNICA:  ANA ZIDAR      
    PREDSEDNIK: TADEJA PREDANIČ
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: PETRA POZDEREC
    ČLAN: GREGOR KORENE
    NAMESTNIK ČLANA: ZDENKA DERNOVŠEK
    ČLAN: SILVO KIREN
    NAMESTNIK ČLANA: TANJA NOVŠAK
    ČLAN: MOJCA KUZMIČKI
    NAMESTNIK ČLANA: FRANC PIPAN
     
    TEL.:  07/816 38 84
    FAX:   07/816 38 80
     
    6 VE   -   8   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA  LAŠKO 
     
    MESTNA UL. 2   
    3270 LAŠKO                                            
     
    TAJNICA: CVETKA PODLESNIK  
    PREDSEDNIK: ZDENKA PEŠEC
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: MOJCA STROPNIK
    ČLAN: JANJA REBOV
    NAMESTNIK ČLANA: NINA MAŽGON
    ČLAN: MARJAN KOZMUS
    NAMESTNIK ČLANA: ALOJZ SUŠIN
    ČLAN: DRAGO KOZINC
    NAMESTNIK ČLANA: URŠKA KOZMUS
     
    TEL.: 03/733 88 18 in 03/73 38 800                                                                          
    FAX:  03/733 88 33
    E.mail:  ovk.lasko@gov.si
     
    6 VE   -    9  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA  HRASTNIK
     
    POT VITKA  PAVLIČA 5                                               
    1430 HRASTNIK
     
    TAJNICA: NINA MUHVIČ
    PREDSEDNIK: ALIS BREČKO
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: DARJA KLENOVŠEK
    ČLAN: NINA PEČNIK
    NAMESTNIK ČLANA: MITJA TERBOVC
    ČLAN: ALOJZ DRAKSLER
    NAMESTNIK ČLANA: MARJETA BANTAN
    ČLAN: KATJUŠA LAZNIK
    NAMESTNIK ČLANA: DENIS METERC
     
    TEL.: 03/56 42 602
    FAX:  03/56 42 620
     
    6 VE   -    10  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA TRBOVLJE 
     
    MESTNI  TRG 4
    1420 TRBOVLJE                                                                     
     
    TAJNIK:  ANICA KIRN
    PREDSEDNIK: MARJANA ŠKERBIC ČEBELA
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: VILI TREVEN
    ČLAN: MARIJA JURAJA
    NAMESTNIK ČLANA: ANTON NAGLIČ
    ČLAN: MITJA VOZEL
    NAMESTNIK ČLANA: MIRZET LUKAVAČKIĆ
    ČLAN: SAMO GUZEJ
    NAMESTNIK ČLANA: ANDREJ GAČNIK
     
    TEL.:  03/56 27 939
    FAX:   03/562 79 79
     
    6 VE   -  11   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA  ZAGORJE
     
    CESTA 9. AVGUSTA 5
    1410 ZAGORJE  OB SAVI   
     
    TAJNICA:  BOJANA KOS
    PREDSEDNIK: JELKA ANŽEL
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: ANITA PERDIH CIZEJ
    ČLAN: NATAŠA MAHNE
    NAMESTNIK ČLANA: IRENA DRAŠLAR
    ČLAN: ANA GUNA
    NAMESTNIK ČLANA: SARA REGANCIN
    ČLAN: JANEZ LIPEC
    NAMESTNIK ČLANA: NINA KOS
     
    TEL.:  03/566 08 14                                                                                  
    FAX:   03/566 08 13

     

  • VOLILNA KOMISIJA 7. VOLILNE ENOTE
    7. VE - VOLILNA KOMISIJA 7. VOLILNE ENOTE
    UPRAVNA ENOTA MARIBOR
     
    UL. HEROJA STANETA 1
    2000 MARIBOR                                                                           
     
    TAJNICA: POLONA PAL GORJANC 
    PREDSEDNIK: BRANKO REISMAN
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: SIMONA OZMEC
    ČLAN: BENJAMIN LESJAK
    NAMESTNIK ČLANA: MLADENKA BOGATINOVSKI
    ČLAN: ROBERT PUNGERL
    NAMESTNIK ČLANA: MOJCA PODERGAJS
    ČLAN: IVAN PIŠEK
    NAMESTNIK ČLANA: ZDRAVKO LUKETIČ
                                        
    TEL.:  02/220 84 48                                                                      
    FAX :  02 2208 340                                                                                                                                                   

    E-mail: polona.pal-gorjanc@gov.si

     

    7. VE   -  1    OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                         

    UPRAVNA ENOTA ŠMARJE PRI JELŠAH 
     
    AŠKERČEV TRG 12 a
    3240 ŠMARJE PRI JELŠAH   
     
    TAJNIK:  JELICA LUKIĆ   
    PREDSEDNIK: ZINKA STRAŠEK
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: SIMONA DOBNIK
    ČLAN: NATAŠA ROMIH
    NAMESTNIK ČLANA: ANTON PELKO
    ČLAN: ANA KOPRIVC
    NAMESTNIK ČLANA: ANITA JUG
    ČLAN: MILENA VREČKO
    NAMESTNIK ČLANA: GRETA POLAJŽAR
                               
    TEL.:  03/817 17 35
    FAX :  03/817 17 77                                                                           
     
    7. VE   -   2   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA SLOVENSKA BISTRICA 
     
    KOLODVORSKA 10
    2310 SLOVENSKA BISTRICA                                        
     
    TAJNICA: JASNA HORVAT    
    PREDSEDNIK: METKA KRAMBERGER WHERRY
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: KARMEN FURMAN
    ČLAN: BRANKO REPNIK
    NAMESTNIK ČLANA: LUKA ZORKO
    ČLAN: DRAGO MAHORKO
    NAMESTNIK ČLANA: POLONA LIPOGLAV
    ČLAN: PATRICIJA SKERBIŠ
    NAMESTNIK ČLANA: ALEN  VIDONJA
                                    
    TEL.: 02/805 55 08                                     
    FAX : 02/805 55 66 
     
    7. VE   -  3   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA SLOVENSKE KONJICE 
     
    STARI TRG 29
    3210   SLOVENSKE KONJICE  
     
    TAJNICA: FRANJA FALNOGA  
    PREDSEDNIK: LIDIJA ZIDANŠEK
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: MOJCA VETRIH
    ČLAN: ANITA KODBA
    NAMESTNIK ČLANA: LUCIJA SEŠEL
    ČLAN: POLONA MATEVŽIČ
    NAMESTNIK ČLANA: LILJANA NONER
    ČLAN: IDA SELINŠEK
    NAMESTNIK ČLANA: NEVENKA VIDONJA
     
    TEL.: 03/758 01 58 
    FAX : 03/758 01 13
     
    7 .VE   -   4   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA RUŠE
     
    KOLODVORSKA 9  
    2342 RUŠE                                                                           
     
    TAJNICA:  MELITA SUŠEC 
    PREDSEDNIK: ANDREJA VESELIČ
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: SONJA KRAJNC
    ČLAN: NINO MALETIĆ
    NAMESTNIK ČLANA: KARMEN MURŠIČ
    ČLAN: MILAN FRAS
    NAMESTNIK ČLANA: MIHA ŽIŽEK
    ČLAN: NADA MARIJA DOLINŠEK
    NAMESTNIK ČLANA: VEKOSLAV ŠTERMAN
     
    TEL.: 02/669 06 83                                                                         
    FAX:  02/669 06 99                                                                               
     
    7 .VE   -  5   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA MARIBOR 
     
    UL. HEROJA STANETA 1
    2000 MARIBOR  
     
    TAJNIK:  ALENKA PINTARIČ
    PREDSEDNIK: SENADA BALTIĆ
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: DANILA DOBČNIK ŠOŠTERIČ
    ČLAN: IRENA ŠPANINGER
    NAMESTNIK ČLANA: LIDIJA DUMANIČ
    ČLAN: RENATO ŠKERBINC
    NAMESTNIK ČLANA: MATJAŽ STRNAD
    ČLAN: VLASTA DROZG
    NAMESTNIK ČLANA: MATEJA MESAREC
     
    TEL.: 02/220 83 88
    FAX:  02 2208 340
     
    7. VE   -   6   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA MARIBOR
     
    UL. HEROJA STANETA 1
    2000  MARIBOR  
     
    TAJNICA:  JANJA KLENOVŠEK
    PREDSEDNIK: URŠKA KEŽMAH
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: AMADEJA STARE
    ČLAN: HELENA KUJUNDŽIĆ LUKAČEK
    NAMESTNIK ČLANA: STANKA VOBIČ
    ČLAN: KAJA MEDVED
    NAMESTNIK ČLANA: DUŠAN BRGLEZ
    ČLAN: STANISLAVA NATERER
    NAMESTNIK ČLANA: IGOR ĐUKANOVIĆ
     
    TEL.: 02/22 08 418  
    FAX : 02/22 08 340
     
    7. VE   -   7   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                          
    UPRAVNA ENOTA MARIBOR
     
    UL. HEROJA STANETA 1              
    2000 MARIBOR
     
    TAJNICA:  RENATA LIPOVNIK
    PREDSEDNIK: KATARINA PLEVČAK
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: TADEJA KOPUN ŠKOFIČ
    ČLAN: GORAZD ŠKRABAR
    NAMESTNIK ČLANA: ALEKSANDRA KALACUN
    ČLAN: TINA COKOJA
    NAMESTNIK ČLANA: JANKO HAUPTMAN
    ČLAN: MIROSLAV BRKIĆ
    NAMESTNIK ČLANA: ALEKSANDAR TUCOVIĆ
     
    TEL.: 02/22 08 385 
    FAX : 02/22 08 340
     
     
    7. VE   -   8   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA MARIBOR
     
    UL. HEROJA STANETA 1   
    2000  MARIBOR  
     
    TAJNICA: ZDENKA HREN  
    PREDSEDNIK: TOMAŽ RUDI KLENOVŠEK
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: MAJA VESENJAK
    ČLAN: MIHAEL KACAFURA
    NAMESTNIK ČLANA: ŠPELA AJDIČ
    ČLAN: BOŽIDAR IPAVIC
    NAMESTNIK ČLANA: JOŽE ČONČ
    ČLAN: HELENA MLEKUŽ
    NAMESTNIK ČLANA: MARINA DRŽIĆ
     
    TEL.: 02/22 08 425                                                                           
    FAX : 02/2208-340
     
    7. VE   -   9   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA MARIBOR
     
    UL. HEROJA STANETA 1                
    2000 MARIBOR                                                               
     
    TAJNICA:  MARJANA FRAS ZOREC
    PREDSEDNIK: DUŠAN NOVAČAN
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: DARJA UNTERLEHNER
    ČLAN: JURIJ GULIČ
    NAMESTNIK ČLANA: DRAGO JERIČ
    ČLAN: BORUT MIDLIL
    NAMESTNIK ČLANA: ANDREJ KASJAK
    ČLAN: MARTA DROZG
    NAMESTNIK ČLANA: RENATO KRUMPAK
     
    TEL.: 02/22 08 390
    FAX : 02 2208 340
     
    7. VE   -  10   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA MARIBOR
     
    UL. HEROJA STANETA 1 
    2000 MARIBOR  
     
    TAJNICA:  VIDA KOČEVAR
    PREDSEDNIK: DENIS HERIČ
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: ANDREJA RAKUŠA
    ČLAN: MARJANA BRAVC
    NAMESTNIK ČLANA: MAJDA IVNIK
    ČLAN: KARL MIDLIL
    NAMESTNIK ČLANA: NATALIJA KOPČIČ
    ČLAN: JELKA KOLMANIČ
    NAMESTNIK ČLANA: ROMANA ROŽMAN
                          
    TEL.: 02/22 08 419
    FAX : 02/22 08 340
     
    7 .VE   -  11   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA MARIBOR 
     
    UL. HEROJA STANETA 1
    2000 MARIBOR   
     
    TAJNICA: NATAŠA KOLMAN
    PREDSEDNIK: TOMAŽ GRMOVŠEK
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: BORIS POTRČ
    ČLAN: KREŠIMIR ALATIČ
    NAMESTNIK ČLANA: PETER KALOH
    ČLAN: TINA ŠKERBINC MUZLOVIČ
    NAMESTNIK ČLANA: MIRJANA VAZZAZ FERČEC
    ČLAN: BRANKO AŠIČ
    NAMESTNIK ČLANA: ROK PRAH
               
    TEL.: 02/220 83 63 
    FAX : 02/220 83 40

     

  • VOLILNA KOMISIJA 8. VOLILNE ENOTE
    VOLILNA KOMISIJA VE-8
     
    SLOMŠKOVA UL. 10
    2250 PTUJ
     
    TAJNIK: METOD GRAH
    PREDSEDNIK: BENO JANŽEKOVIČ
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: ANDREJ ŽMAUC
    ČLAN: JANJA HOJNIK
    NAMESTNIK ČLANA: EVA ŽUNKOVIČ
    ČLAN: MIRKO KEKEC
    NAMESTNIK ČLANA: DEJAN ROŽMARIN
    ČLAN: MAJA KLEMENČIČ
    NAMESTNIK ČLANA: KLAUDIJA GOBOR
     
    TEL:  02/798 01 14, 02/798 01 36
    FAX: 02/798 01 30
     
    8. VE - 1.  OVK LENDAVA
    UPRAVNA ENOTA LENDAVA
     
    TRG LJUDSKE PRAVICE 5
    9220 LENDAVA
     
    TAJNICA: JASMINA VUK
    PREDSEDNIK: BOJAN BOČKOREC
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: MIRELA BERTALANIČ
    ČLAN: JOŽEF CIGAN
    NAMESTNIK ČLANA: MIHA HORVAT
    ČLAN: FRANC ŠANDOR
    NAMESTNIK ČLANA: GABRIJELA STAREŠINA
    ČLAN: TIMEA GÖNC
    NAMESTNIK ČLANA: SVEN SARJAŠ
     
    TEL:  02/57 73 652
    FAX:  02/577 36 12
     
    8.  VE    –  2. OVK ORMOŽ
    UE ORMOŽ
     
    PTUJSKA C. 6
    2270 ORMOŽ
     
    TAJNICA : SLAVICA MLINARIČ
    PREDSEDNIK: JANKO KEČEK
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: ERIKA MASTEN TOPLAK
    ČLAN: LEON IVANUŠA
    NAMESTNIK ČLANA: SIMON ZORE
    ČLAN: MILAN KOLARIČ
    NAMESTNIK ČLANA: STANISLAVA KOSI
    ČLAN: STANKA PREMUŠ
    NAMESTNIK ČLANA: MARKO TROFENIK
     
    TEL: 02/741 54 03
    FAX: 02/741 54 26
     
    8. VE - 3. OVK LJUTOMER
    UE LJUTOMER
     
    VRAZOVA 1
    9240 LJUTOMER
     
    TAJNICA: ALEKSANDRA STAMNIČAR VERONIK
    PREDSEDNIK: OTON NEMEC
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: SUZANA GRIL
    ČLAN: JOŽE MAKOTER
    NAMESTNIK ČLANA: KSENIJA SEMENIČ
    ČLAN: SANDRA FEKONJA
    NAMESTNIK ČLANA: BLANKA TALJAN
    ČLAN: ROMAN MARKRAB
    NAMESTNIK ČLANA: PETRA MLINARIČ JAGER
     
    TEL: 02/584 94 21                        
    FAX: 02/583 12 45                         
     
    8. VE -  4. OVK MURSKA  SOBOTA – DEL
    UE MURSKA SOBOTA
     
    KARDOŠEVA 2
    9000 MURSKA SOBOTA
     
    TAJNICA: MILENA KOCUVAN
    PREDSEDNIK: STANISLAV JUG
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: SONJA HORVAT KUSTEC
    ČLAN: ZORAN WOLF
    NAMESTNIK ČLANA: DAMJAN ČRNKO
    ČLAN: MARIJAN KLEMENT
    NAMESTNIK ČLANA: BORIS VREČIČ
    ČLAN: LEOPOLD CRNKOVIČ
    NAMESTNIK ČLANA: MARTINA ZRINSKI GÖNTER
     
    TEL:  02/513 11 08
    FAX:  02/513 11 03
     
    8. VE -  5. OVK MURSKA SOBOTA – DEL
    UE MURSKA SOBOTA
     
    KARDOŠEVA 2
    9000 MURSKA SOBOTA
     
    TAJNICA: NATAŠA FARIČ GOMBOC
    PREDSEDNIK: NATALIJA PAVLIČ GOLDINSKIJ
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: STANISLAV ŽIŽEK
    ČLAN: JERNEJ KUZMIČ
    NAMESTNIK ČLANA: ZORAN KOS
    ČLAN: ZORAN HOBLAJ
    NAMESTNIK ČLANA: ANDREJ BALIGAČ
    ČLAN: JANEZ KOVAČIČ
    NAMESTNIK ČLANA: VERENA ROŠIC FEGUŠ
     
    TEL:  02/513 12 46
    FAX:  02/513 11 03  
     
    8. VE  -  6. OVK GORNJA  RADGONA
    UE GORNJA RADGONA
     
    PARTIZANSKA 13
    9250 GORNJA RADGONA
     
    TAJNICA: mag. BREDA ERLIH
    PREDSEDNIK: MARJAN NEUVIRT
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: mag. ADRIJANA STARE
    ČLAN: VERA GRANFOL
    NAMESTNIK ČLANA: VESNA KOTNIK KAJDIČ
    ČLAN: MIROSLAV NJIVAR
    NAMESTNIK ČLANA: SIMON GRLEC
    ČLAN: VESNA DOKL
    NAMESTNIK ČLANA: BRANKO KOCBEK
     
    TEL: 02/564 38 60
    FAX: 02/564 38 69
     
    8. VE  –  7.  OVK LENART
    UE LENART
     
    TRG OSVOBODITVE 7
    2230 LENART
     
    TAJNICA: JOŽICA MAURIČ
    PREDSEDNIK: BREDA CERJAK FIRBAS
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: MILENA HEBAR ŠKAMLEC
    ČLAN: JOŽICA KRAJNER
    NAMESTNIK ČLANA: DAVID KLOBASA
    ČLAN: SONJA GREGOREC
    NAMESTNIK ČLANA: ALEŠ CELCAR
    ČLAN: RASTKO HAFNER
    NAMESTNIK ČLANA: VIKTOR KAPL
     
    TEL:  02/729 15 21
    FAX:  02/729 15 33
     
    8. VE  -  8. VK PESNICA
    UE PESNICA
     
    PESNICA PRI MARIBORU 43a
    2211 PESNICA
     
    TAJNIK: NADA KLIMEŽ
    PREDSEDNIK: KSENIJA LORENČIČ
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: DANILO OBERSNEL
    ČLAN: PETER OPAKA
    NAMESTNIK ČLANA: IVAN ŠABEDER
    ČLAN: PETER KRAMBERGER
    NAMESTNIK ČLANA: KARINA    LORENČIČ
    ČLAN: MAJDA KROJS
    NAMESTNIK ČLANA: MAJA PELKO
     
    TEL:  02/65 42 303
    FAX:  02/654 23 23
     
    8. VE  -  9. OVK PTUJ - del. SLOVENSKE GORICE
    UE PTUJ
     
    SLOMŠKOVA 10
    2250 PTUJ
     
    TAJNICA: MARIJA POTOČNIK
    PREDSEDNIK:SIMONA ČUŠ ZAMUDA
    NAMESTNIK PREDSEDNICE: ROK SELINŠEK
    ČLAN: DEJAN BRAČKO
    NAMESTNIK ČLANA: ALENKA MATJAŠIČ
    ČLAN: IVAN GOLOB
    NAMESTNIK ČLANA: SLAVKO ROŽMARIN
    ČLAN: VALERIJA KODRIČ MAJCEN
    NAMESTNIK ČLANA: MIRKO VAMBERGER
     
    TEL:  02/798 01 59
    FAX:  02/798 01 30
     
    8. VE - 10. OVK PTUJ - del mesto
    UE PTUJ
     
    SLOMŠKOVA 10
    2250 PTUJ
     
    TAJNIK: BORIS MIOČINOVIĆ
    PREDSEDNIK: ALBINA HRNEC PEČNIK
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: TOMAŽ NEUDAUER
    ČLAN: DEJAN KLASINC
    NAMESTNIK ČLANA: ANDREJ    ERBUS
    ČLAN: MITJA KIRBIŠ
    NAMESTNIK ČLANA: MARKO BEZJAK
    ČLAN: NUŠKA GAJŠEK
    NAMESTNIK ČLANA: RADOSLAV SIMONIČ
     
    TEL:   02/798 01 12
    FAX:   02/798 01 30
     
    8. VE - 11. OVK PTUJ -del Haloze
    UE PTUJ
     
    SLOMŠKOVA 10
    2250 PTUJ
     
    TAJNICA: ALENKA PIHLER
    PREDSEDNIK: BISERKA    ROJIC
    NAMESTNIK PREDSEDNIKA: MAJA HABJANIČ
    ČLAN: TINE JANEŽIČ
    NAMESTNIK ČLANA: ALBINA    ROPIČ
    ČLAN: NUŠA FERENČIČ
    NAMESTNIK ČLANA: ANTONIJA ŽUMBAR
    ČLAN: DANIJEL  ZAJC
    NAMESTNIK ČLANA: SABINA BRATUŠEK
     
    TEL:  02/798 01 22
    FAX:  02/798 01 30

     

  • VOLILNA KOMISIJA 9. VOLILNE ENOTE
    VOLILNA KOMISIJA VE-9
    UPRAVNA ENOTA KOPER
    Trg Brolo 4
    6000 KOPER
     
    TAJNICA: INES KLINKON
     
    tel.: 05/6637-640
  • VOLILNA KOMISIJA 10. VOLILNE ENOTE
    VOLILNA KOMISIJA VE-10
    UPRAVNA ENOTA LENDAVA
     
    TRG LJUDSKE PRAVICE 5
    9220 LENDAVA
     
    TAJNICA: KORNELIA ŠEMEN
     
    tel.: 02/577 36 22