O komisiji

  • VOLILNA KOMISIJA 1. VOLILNE ENOTE
    1 VE  VOLILNA KOMISIJA VOLILNE ENOTE
    UPRAVNA ENOTA KRANJ
     
    SLOVENSKI TRG 1
    4000 KRANJ                                                                           
     
    KOZAN RENATA tajnica
    MOKOREL IGOR predsednik
    RUDOLF PETER namestnik predsednika
    KAVŠEK  NUŠA član
    RAVNIKAR ALJOŠA namestnik člana
    ANTONIČ SVETINA TANJA član
    HARB ANA namestnik člana
    DOLINAR DIVJAK NIKA član
    JARKOVIČ MARJAN namestnik člana
     
    TEL.: 04/201 56 11 
    FAX:  04/201 56 14
     
    1 VE    - 1  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                         
    UPRAVNA ENOTA JESENICE                 
                   
    CESTA ŽELEZARJEV  6    A
    427O JESENICE                                           
     
    SAMAR URŠKA tajnica
    ČEBULJ MAJDA predsednik
    ŠTRAVS SIMONA namestnica predsednika
    ZUPAN DOMEN član
    KOVAČ TADEJ namestnica člana
    NOČ MIRJAM član
    BRČINOVIĆ  ANDRIJA namestnica člana
    ROŽIČ NUŠA član
    AVDIĆ FIKRET namestnik člana
                   
    TEL.: 04/58 51 440 
    FAX:  04/58 51 456                 
    E-mail: ovk.jesenice@gov.si    
     
    1VE    -  2  OKRAJNA VOLIILNA KOMISIJA     
    UPRAVNA ENOTA RADOVLJICA
     
    GORENJSKA  CESTA 18
    424O RADOVLJICA                                                         


    KAČAREVIČ IGOR ALEKSANDER tajnik
    HREN MARTINA predsednica
    OVČAK KOS MAJA namestnica predsednice
    FRELIH ROK član
    REPINC BLAŽ namestnik člana
    KRŽIŠNIK ŽIGA član
    REJC  MILAN namestnik člana
    PERNUŠ RENATA član
    MLAKAR PETER namestnik člana
                 
     
    TEL.: 04/53 71 602
    FAX:  04/531 43 77
     
    1 VE   -  3  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA RADOVLJICA                                
     
    GORENJSKA CESTA 18
    4240 RADOVLJICA          
                                                  
    ANTONIČ  MAJA tajnica
    URANKAR ALEKSANDER predsednik
    LESAR NATAŠA namestnik predsednika
    BELE IGOR član
    RESMAN IRENA namestnik člana
    KALAN MAKSIMILIJAN član
    ERMAN JULIJA namestnik člana
    SKALAR JOŽE član
    REMEC GREGOR namestnik člana
     
    TEL.: 04/53 71 602
    FAX: 04/531 43 77
     
    1 VE   -  4  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA KRANJ                               
     
    SLOVENSKI TRG 1                                             
    4000  KRANJ                
     
    BEVK MAJDA tajnica
    JAKOPIČ ŠPELA predsednica
    KRPAČ ULAGA BARBARA namestnica predsednice
    TOMŠE GREGOR član
    KASTIGAR TATJANA namestnik člana
    MARKIŠIČ  SANDI član
    RAKAR  JANEZ namestnik člana
    RAVNIKAR ANDREJA član
    KOČEVAR POLAK JAN namestnik člana

                          
    TEL.: 04/20 15 719                               
    FAX:  04/201 56 05
    E.mail:  ovk.kranj@gov.si
     
    1 VE   -  5  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA KRANJ
     
    SLOVENSKI TRG 1
    4000 KRANJ        
                                                                     
    DAGARIN SIMONA tajnica
    MIKLAVČIČ HELENA predsednica
    ŠIFRER MARIJA namestnica predsednice
    KRISTAN SAŠA član
    PANTELIČ NADA namestnik člana
    NOGRAŠEK TAJA član
    ROZMAN JANEZ namestnik člana
    BAVDEK BORIS član
    VODNIK TADEJA namestnik člana

     
    TEL.: 04/20 15 669    
    FAX:  04/201 56 05
     
    1 VE   -  6  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA KRANJ
     
    SLOVENSKI TRG 1
    4000 KRANJ      
                
    ARH  ELIZABETA tajnica
    HORVAT RENATA predsednica
    SEVER PETRA namestnica predsednice
    KARNIČAR FRANC član
    URANIČ BRANE namestnik člana
    KRŽIŠNIK ANA član
    MALJEVAC SIMON namestnik člana
    BOŠTJANČIČ STANISLAV član
    PIPAN ALENKA namestnik člana
     
    TEL.: 04/20 15 615 .
    FAX:  04/ 201 56 05
    E.mail:  ovk.kranj@gov.si
     
    1 VE   -  7 OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                           
    UPRAVNA ENOTA TRŽIČ
     
    TRG SVOBODE 18
    4290 TRŽIČ        
     
    PALOVŠNIK JANEZ tajnik
    JELEN KOSI VALERIJA predsednica
    OBERSTAR HELENA EMILIJA namestnica predsednice
    BOGATAJ JANEZ član
    TOMAZIN BORIS namestnik člana
    JANEŽIČ BOŠTJAN član
    STANOJEV SAŠO namestnik člana
    GUBIČ SEBASTJAN član
    AHČIN ALEŠ namestnik člana
     
    TEL.:  04/595 21 16
    FAX:   04/595 21 41
     
    1 VE   -  8  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA  ŠKOFJA LOKA 
     
    POLJANSKA C. 2 
    4220 ŠKOFJA LOKA
     
    PRIMOŽIČ MAŠA tajnica
    KIRIN IRMA predsednica
    PROSEN SIMONA namestnica predsednice
    DAGARIN JELKA član
    BOGATAJ ALOJZIJ namestnik člana
    GLŰCKS MAJA član
    PERME ALJAŽ namestnik člana
    JELOVŠEK GORAZD član
    PERIC DAMIJAN namestnik člana
     
    TEL.: 04/511 24 11
    FAX:  04/512 44 23 
     
    1 VE   -  9  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA ŠKOFJA LOKA 
     
    POLJANSKA  C. 2                                                                      
    4220 ŠKOFJA LOKA
     
    OMAN TANJA tajnica
    KLUN GREGOR predsednik
    NOVAK KOLENKO MIHAELA namestnik predsednika
    ENIKO URŠKA član
    THALER JANEZ namestnik člana
    MEDIČ MARTIN član
    ALBREHT IVAN namestnik člana
    GORTNAR PETER član
    SOMRAK  NADA namestnik člana
     
    TEL.: 04/512 44 23
    FAX:  04/51 24 423
     
    1 VE   -  10 OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA KAMNIK
     
    GLAVNI TRG 24
    1240 KAMNIK                                                                  
     
    NOVAK MIHAEL tajnik
    AVBELJ STANISLAVA predsednik
    MARKOVIČ BRIGITA namestnik predsednika
    ZIDARIČ IGOR član
    CIGLER KRALJ JANEZ namestnik člana
    ARKO MAŠA član
    BIHELOVIĆ RUŽICA namestnik člana
    LAP CENE član
    GROŠELJ MARJANCA namestnik člana
     
    TEL.: 01/83 18 150
     
    1 VE   -  11 OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA IDRIJA
     
    ŠTUDENTOVSKA ULICA 2
    5280 IDRIJA                                                                         
     
    DREŠČEK MOJCA tajnica
    PAHOR IRENA predsednica
    SMRDEL BORUT namestnik predsednice
    PIVK META član
    SKRT IVAN namestnik člana
    LENDOVŠEK  BIBA član
    HRIBOVŠEK  MAJA namestnik člana
    REŽUN BOJAN član
    ANDREE JANEZ namestnik člana
                      
    TEL. 05/373 43 26
    FAX:  05/377 33 32
  • VOLILNA KOMISIJA 2. VOLILNE ENOTE
    VOLILNA KOMISIJA 2. VOLILNE ENOTE
     
    ŠKARJA JURE tajnik
    ZIMA JENULL TADEJA predsednica
    SVET GOLOUH TEJA namestnica predsednice
    VUKELIĆ  KATARINA član
    SKENDŽIČ POLONCA namestnica člana
    ZUPANIČ  MLADEN član
    BODANEC SILVIA namestnik člana
    NOVAK ANA član
    ŠULIGOJ MONIKA namestnik člana
     
    LJUBLJANSKA 4                                                               
    6230 POSTOJNA                                                                
     
    TEL.: 05/7280600
    E-mail:  jure.skarja@gov.si
     
    2 VE   -   1  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                          
    UPRAVNA ENOTA TOLMIN
     
    TUMOV DREVORED 4                                    
    5220 TOLMIN                                                    
     
    GREGORČIČ METKA tajnica
    KRISTANČIČ DOLNIČAR  GENOVEFA predsednica
    SIVEC LEVPUŠČEK SANJA namestnica predsednice
    ČOBEC DARKO član
    HADALIN JANJA namestnik člana
    PRIJATELJ ALEKSANDRA član
    LIPUŠČEK RADOVAN namestnik člana
    URŠIČ ROK član
    LEDI VLASTA namestnik člana
     
    TEL.: 05/380 08 08
    FAX:  05/388 18 53 
     
    2 VE   -   2  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA PIRAN
     
    LUCIJA, OBALA 114 A,  
    6320 PORTOROŽ                                                          
     
    MINIĆ DEBERNARDI MATEJA tajnik
    UMEK DRAGICA predsednik
    KRSTIĆ JANI namestnik predsednika
    TONČIČ VESNA član
    ZUPANČIČ ZDENKA namestnik člana
    FILIPUT DARKO član
    MATIČETOVA DARJA namestnik člana
    MEKIŠ DRAGICA član
    KORENIKA TINA namestnik člana

     
    TEL.: 05/67 10 404
     
    2 VE   -   3  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA IZOLA 
     
    CESTA V PREGAVOR 3 A                                             
    6310 IZOLA                                                                        
     
    DEČMAN MISLEJ TJAŠA tajnica
    BOHINEC VITOMIR predsednik
    ŠTRUKELJ MILAN namestnik predsednika
    KAJTNA ALOJZ član
    KLIČIĆ ŠEFIK namestnik člana
    MARC IVAN član
    DANILOVIĆ MILOVAN namestnik člana
    BOLJE ZDENKA član
    TRAMPUŠ MARINA namestnik člana

     
    TEL.: 05/66 00 415
    FAX:  05/ 660 04 40 
     
    2 VE   -   4  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA KOPER  
     
    TRG BROLO 4
    6000 KOPER                                                                       
     
    HORVATIČ     ELIDA tajnica
    ROBEŽNIK NELLY predsednik
    SENČUR MILOŠ namestnik predsednice
    FURLANIČ LEON član
    SERTIČ LANA namestnik člana
    KAPELJ ESTER član
    ČALIJA JADRANKO namestnik člana
    GULIČ ELIZABETA član
    ŠUKALO MATEJA namestnik člana

      
    TEL.: 05/663 76 48
    FAX:  05/663 76 21
     
    2 VE   -   5  OKRAJNA V0LILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA KOPER 
     
    TRG BROLO 4
    6000 KOPER                                                                                                          
     
    TOMAŽIČ SABINA tajnica
    SAKAL NATALIJA predsednica
    SITAR RADA namestnica predsednice
    RATOŠA GREGOR član
    ŠEGULA MIHAEL namestnik člana
    GORNIK MARKO član
    MAVRIČ TIM namestnik člana
    KRIŽMAN MARIJAN član
    HORVATIČ BRANKO namestnik člana

              
    TEL.: 05/663 76 23     
    FAX:  05/663 76 21 
     
    2 VE   -   6  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA SEŽANA
     
    PARTIZANSKA  CESTA 4
    6210 SEŽANA 
     
    ŠUŠTERŠIČ ZORAN tajnik
    MARAS MARINELA predsednica
    ČEČ TOMAŽ namestnik predsednika
    ŠIRCA MILOJKA član
    ČIGON DANIJEL namestnik člana
    MOŽE BRANKO član
    FURLAN FON PATRICIJA namestnik člana
    KOBAL MARTINA član
    MARIČ  VLADO namestnik člana

     
    TEL.: 05/731 27 61
    FAX:  05/731 27 20
     
    2 VE   -   7  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                          
    UPRAVNA ENOTA ILIRSKA BISTRICA
     
    GREGORČIČEVA CESTA 2
    6250 ILIRSKA BISTRICA                                              

    URH KASTELIC NATAŠA tajnica
    REBERC MIRJANA predsednica
    JELOVŠEK TADEJA namestnica predsednice
    BAŠA DEJAN član
    PRIMC JANEZ namestnik člana
    HRVATIN VLADO član
    KRESEVIČ DENIS namestnik člana
    POŽAR ŠTUNF MOJCA član
    KANDARE SANJA namestnik člana
                                       
    TEL.: 05/711 22 11
    FAX:  05/711 22 09 
     
    2 VE   -   8  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA POSTOJNA
     
    LJUBLJANSKA  CESTA 4
    6230 POSTOJNA                                                              
     
    VOGRINEC METKA tajnica
    SMOLAR  LIDIJA predsednica
    RAZDRIH ŽIGA namestnik predsednika
    JERONČIČ MARIJA član
    PLEVNIK ALJAŽ namestnik člana
    ČEHOVIN  JERKO član
    RUDOLF NIKA namestnik člana
    VIDMAR SUZANA član
    MENCIN NINA namestnik člana
                                                                                 
    TEL.: 05/728 06 50     
    FAX:  05/728 06 55      
     
    2 VE  -   9  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA NOVA GORICA
     
    TRG  EDVARDA KARDELJA 1
    5000 NOVA GORICA                                                        
     
    KRALJ TANJA tajnica
    MOZETIČ IGOR predsednik
    ŽIČKAR JAN namestnik predsednika
    ŠAVER  MOJCA član
    HUMAR IVAN namestnik člana
    LEDNIK  MATEJA član
    JUG ANA namestnik člana
    HLEDE  VERA član
    MANDIČ MATEJ namestnik člana
                                                                                                                                     
    TEL.: 05/33 06 171
    FAX:  05/330 62 40                                                                             
     
    2 VE -  10  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA NOVA GORICA
     
    TRG  EDVARDA KARDELJA 1
    5000  NOVA GORICA                                                       
     
    RUTER MARJETKA tajnica
    OREL ANDREJ predsednik
    ŽIČKAR JULIJA namestnica predsednika
    ŠVARA MARKO član
    ŠTRUKELJ SILVAN namestnik člana
    LIČEN PRIMOŽ član
    ERJAVEC  MAJA namestnik člana
    ŠUŠMELJ ELVIRA član
    AMBROŽ ROMANA namestnik člana
                                       
    TEL.: 05/330 61 97   
    FAX:  05/330 62 29
     
    2 VE   -  11  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA AJDOVŠČINA
     
    VIPAVSKA CESTA 11 B
    5270  AJDOVŠČINA                                                           
     
    LAVRENČIČ BOJANA tajnica
    CERANJA KARMEN predsednica
    TRBANC LOGAR MAŠA namestnica predsednice
    REMEC  KLARA član
    MIKUŽ DUŠAN namestnik člana
    PILAT SONJA član
    ŠČEK KRUŠEC TINA namestnik člana
    MAVRIČ DARKO član
    BUCIK PETRA namestnik člana

                                       
    TEL.: 05/36 43 208
    FAX:  05/366 26 49

     

  • VOLILNA KOMISIJA 3. VOLILNE ENOTE
    VOLILNA KOMISIJA 3. VOLILNE ENOTE
     
    BAČNIK NINA tajnica
    KMECL ANDREJ predsednik
    HABJANIČ LEA namestnik predsednika
    KAMBIČ MARKO član
    STARC  MARJAN namestnik člana
    PETAN DOMEN član
    JEŽEK FRANCI namestnik člana
    OPERČKAL KLAVDIJA članica
    STOJANOVIČ LENČIČ SAŠO namestnik člana
                                   
    ADAMIČ LUNDROVO NABR. 2                                      
    1000 LJUBLJANA                                                                
    TEL.: 01/306 32 61                                                               
    FAX:  01/306 32 02.                                                           
    E-mail: nina.bacnik@gov.si                      
     
     
    3 VE   -   1  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                     
    UPRAVNA ENOTA LOGATEC                             
     
    TRŽAŠKA  CESTA 50a                                              
    1370 LOGATEC                                                        
     
    BOGATAJ DAMJANA tajnica
    ŠPRINGER KARMEN predsednica
    PODPLIPNIK JERNEJ namestnik predsednice
    POHOLE MILOŠ član
    OVSEC JANEZ namestnik člana
    PILETIČ ROMAN član
    PERGOVNIK  IVAN namestnik člana
    ŠKRLJ DAMIJANA član
    ČERNIKOJ EVA namestnica članice
                                  
    TEL.: 01/75 90 506                                              
    FAX:  01/759 05 20
              
    3 VE   -   2  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                     
    UPRAVNA ENOTA VRHNIKA                              
     
    TRŽAŠKA CESTA 1                                                 
    1360 VRHNIKA                                                          
     
    MLINAR GABRIJELA tajnica
    PEGAN  ANA predsednica
    MEVEC PUŠNIK SAŠA  namestnica predsednice
    PENKO MARIJA član
    KOVAČIČ POLONA namestnik člana
    KRALJ NEVENA član
    ŠEKIĆ  ERMIN namestnik člana
    KARLO DAMJANA član
    KOŠIR ANTON namestnik člana
                                     
    TEL.: 01/750 78 52                                                                  
     
    3 VE   -   3  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                                 
    UPRAVNA ENOTA LJUBLJANA-VIČ-RUDNIK            
     
    TRG MLADINSKIH DELOVNIH BRIGAD 7                                                                            
    1000 LJUBLJANA                                        
     
    JURATOVEC  CVEK DANICA tajnica
    ŽUŽEK JAVORNIK BARBARA predsednik
    RIHAR NEVENKA namestnik predsednika
    SMREKAR NATAŠA član
    JAMNIK ANDREJKA namestnik člana
    KOKALJ JEZOVŠEK ERNA član
    ŠTERPIN BRUNO namestnik člana
    CVELBAR  POLONA član
    BAHORIČ TOMI namestnik člana
                                                  
    TEL.: 01/30 63 716
    FAX:  01/306 37 80
     
    3 VE   -   4  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                                
    UPRAVNA ENOTA LJUBLJANA-VIČ-RUDNIK           
     
    TRG MLADINSKIH DELOVNIH BRIGAD 7                                                                         
    1000 LJUBLJANA 
     
    ORAŽEM NATAŠA tajnica
    TEPPEY MAGDA predsednik
    ŠTEBLAJ ROK JANEZ namestnik predsednika
    GROŠELJ ANTON član
    KREGAR SLAVKA namestnik člana
    PETELIN  DAVID član
    POGOREVC NATALIJA namestnik člana
    ZALETEL KLEMEN član
    ŠTRUKELJ ANA BARBARA namestnik člana
                                                
    TEL.: 01/30 63 722
    FAX:  01/306 37 80
     
    3 VE   -   5  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                               
    UPRAVNA ENOTA LJUBLJANA-VIČ-RUDNIK          
     
    TRG MLADINSKIH DELOVNIH BRIGAD 7                                                                         
    1000 LJUBLJANA                                  
     
    ZOREC KOVAČIČ TATJANA tajnica
    KARDELJ NADIJA predsednik
    ZALOKAR LEA-JELISAVA namestnik predsednika
    PAVČIČ SEBASTIAN član
    KOROŠEC UROŠ namestnik člana
    BAJC ANŽE član
    PENGOV BITENC ANDREJ namestnik člana
    MALLY MILOŠ član
    ZEMLJAK JANEZ namestnik člana
                                                     
    TEL.: 01/30 63 726
    FAX:  01/306 37 80
     
    3 VE   -   6  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                                
    UPRAVNA ENOTA LJUBLJANA-VIČ-RUDNIK           
     
    TRG MLADINSKIH DELOVNIH BRIGAD 7                                                                          
    1000 LJUBLJANA                                  
     
    ŠKOF PERNARČIČ ŠPELA tajnica
    LESKOŠEK NIKOLIČ LIDIJA predsednik
    KRAŠEK ANDREJ namestnik predsednika
    MIKLIČ JANEZ član
    PIKEC VESEL URŠKA namestnik člana
    LENČIČ STOJANOVIČ ERIKA član
    PETROVIĆ MILKA namestnik člana
    VALIČ CVELBAR MAJA član
    MARIĆ MARKO namestnik člana
                                                     
    TEL.: 01/306 37 07
    FAX:  01/30 63 780
     
    3 VE   -   7  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                          
    UPRAVNA ENOTA LJUBLJANA-CENTER             
     
    ADAMIČ LUNDROVO NABREŽJE 2                         
    1000 LJUBLJANA-CENTER                                         
     
    GORŠE MATEJA tajnica
    VALEK DERGANC SABINA predsednica
    HROVAT PIRNAT METODA namestnica predsednice
    KLEINDIENST ROK član
    HRAST MATEJ namestnik člana
    POROPATH LILIJANA član
    KORBIČ ELMGREN ŠPELA ELIZABETA namestnik člana
    PERGER MARJAN član
    BABNIK KLEMEN namestnik člana
      
    TEL.: 01/30 63 184
    FAX:  01/306 31 05
     
    3 VE   -   8  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                           
    UPRAVNA ENOTA LJUBLJANA-ŠIŠKA                    
     
    TRG PREKOMORSKIH BRIGAD 1                              
    1000  LJUBLJANA                                              
     
    MUHIČ SONJA tajnik
    BETETTO NINA predsednik
    KOSTANJEVEC VIDA namestnik predsednika
    PRODANOVIČ IGOR član
    ŠPORIN URŠKA namestnik člana
    TRČEK TINA član
    ČREŠNIK  EVA namestnik člana
    VRZIĆ  TANJA član
    ŽAGAR URŠKA namestnik člana
     
    TEL.: 01/306 33 07                                      
    FAX:  01/306 33 58
     
    3 VE   -   9  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                            
    UPRAVNA ENOTA LJUBLJANA-ŠIŠKA                     
     
    TRG PREKOMORSKIH BRIGAD 1                               
    1000  LJUBLJANA  
                                              
    ERJAVEC ANDREJA tajnik
    DOVNIK IRENA predsednik
    JURAK MAJA namestnik predsednika
    ŠUHEL MAJDA član
    JELEN TANJA namestnik člana
    ČERGIČ GORDANA ANA član
    ZAVAŠNIK TATJANA namestnik člana
    LEMAIĆ MARKO član
    JEMEC ROK namestnik člana
     
    TEL.: 01/30 63 349
    FAX:  01/306 37 80
     
    3 VE   -  10  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                           
    UPRAVNA ENOTA LJUBLJANA-ŠIŠKA                      
     
    TRG PREKOMORSKIH BRIGAD 1                               
    1000  LJUBLJANA                                               
     
    JUJIĆ ELVIRA tajnica
    PAŠKULIN MARJUTKA predsednica
    MLAKAR ADAM POLONA namestnica predsednice
    SEVER KSENIJA član
    ŽABJEK MARIJA namestnik člana
    OMERZEL MARIJA član
    LOGAR MATEJA namestnik člana
    KOŠULJANDIĆ EVA član
    VOLK MATIC namestnik člana
     
    TEL.: 01/306 33 50                                      
    FAX:  01/306 33 58
     
    3 VE   -   11  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                      
    UPRAVNA ENOTA LJUBLJANA-ŠIŠKA                   
     
    TRG PREKOMORSKIH BRIGAD 1                            
    1000  LJUBLJANA
                                                  
    SOJAR LEONIDA tajnica
    ŠVAB ŠIROK MARJETA predsednik
    POTPARIĆ BETI namestnik predsednika
    ČASAR SAŠKO član
    KAVČIČ TOMAŽ namestnik člana
    KELENC MAJDA član
    ČAUŠEVIĆ  AMIR namestnik člana
    ŠPAT  MATJAŽ član
    LAVTAR ROMAN namestnik člana
     
    TEL.: 01/306 33 51                                      
    FAX:  01/306 33 58

     

  • VOLILNA KOMISIJA 4. VOLILNE ENOTE
    4 VE VOLILNA KOMISIJA VOLILNE ENOTE
    UPRAVNA ENOTA LJUBLJANA
    IZPOSTAVA BEŽIGRAD
     
    LINHARTOVA CESTA 13
    1000 LJUBLJANA
     
    TIVADAR SAŠKA tajnica
    BALAŽIC VLADIMIR predsednik
    KOGEJ DMITROVIČ BISERKA namestnik predsednika
    SAMARDŽIĆ MARKO član
    COLARIČ NINA namestnik člana
    KOPRIVŠEK JUSTINA član
    BRULC MATEJKA namestnik člana
    PINTAR JANEZ član
    ČIBEJ GORAZD namestnik člana
     
    TEL.: 01/30 63 003
    FAX:  01/306 32 02 
     
    4 VE   -   1  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                      
    UPRAVNA ENOTA KOČEVJE
     
    LJUBLJANSKA CESTA 26
    1330 KOČEVJE
                                                            
    VRŠNIK ANICA tajnica
    ILOVAR GRADIŠAR SONJA predsednica
    VEHAR  ALEŠ namestnik predsednice
    KOVAČIČ  JANEZ član
    JANŠA VINCENC namestnik člana
    RUPNIK KAJA član
    TURK RENATA namestnik člana
    KALINIĆ  JANKO član
    VREČIČ MARTINA namestnik člana
                                        
    TEL.: 01/893 83 14   
    FAX:  01/893 83 10
     
    4 VE   -   2  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA RIBNICA
     
    GORENJSKA CESTA 9
    1310  RIBNICA                                                               
     
    GRM ŠERJAK     HELENA tajnica
    VOLF BLAŽ predsednik
    KLUN JANEZ namestnik predsednika
    ZIDAR JOŽE član
    LOVŠIN SIMONA namestnik člana
    GLAVONJIĆ MAJDA član
    MAJCEN  ROK namestnik člana
    GRBEC IRMA član
    KOZINA KRISTJAN namestnik člana
                       
    TEL.: 01/837 27 21
    FAX:  01/836 22 07
     
    4  VE   -   3  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA GROSUPLJE
     
    TABORSKA C. 1
    1290 GROSUPLJE                                                           
     
    URBAS DRAGICA tajnica
    MARJETIČ ZEMLJIČ POLONCA predsednica
    HREN MATEJA namestnica predsednice
    STRNAD MILENA član
    SVETEK JANEZ namestnik člana
    TOMAŽIN ALEŠ član
    ZUPANČIČ ANA namestnik člana
    ZAVIRŠEK  NEVENKA član
    KOLMANČIČ NEJC namestnik člana
                                       
    TEL.: 01/78 10 910
     
    4 VE   -   4  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA LITIJA 
     
    ULICA MIRE PREGLJEVE 4
    1270 LITIJA                                                                       
     
    BOŽIČ MANJA tajnica
    ŠUŠTAR MAJA predsednik
    ŠTRUS DUŠAN namestnik predsednika
    FELE FILIP član
    BEJA JANEZ namestnik člana
    VOZELJ ANITA član
    FORTE  JANEZ namestnik člana
    OCEPEK JOŽA član
    ARTNAK KATJA namestnik člana
                                         
    TEL.: 01/8962 331
    FAX: 01/896 23 60
     
    4 VE   -   5  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA  LJUBLJANA-MOSTE POLJE
     
    PROLETARSKA 1
    1000 LJUBLJANA-MOSTE                                            
     
    MENCIGAR ERNEST tajnik
    RUPARČIČ JOŽE predsednik
    GLIHA TAMARA namestnik predsednika
    KOCJANČIČ BRANKA član
    PRAŠNIKAR IRENA namestnik člana
    TRČEK ANDREJ član
    RIGLER ANA namestnik člana
    DOLINAR JASNA član
    ANDRINEK KATJA namestnik člana
                                        
    TEL.: 01/306 35 02  
    FAX:  01/306 35 65 
     
    4 VE   -   6  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA LJUBLJANA.MOSTE POLJE
     
    PROLETARSKA 1
    1000 LJUBLJANA-MOSTE                                                
     
    KNEZ ŠPELA tajnica
    TRIVIČ DRAGAN predsednik
    HUDEJ NIKA namestnik predsednika
    KAMBIČ KATARINA član
    PIGAC IGOR namestnik člana
    GROBELNIK DAVORIN član
    PETRIĆ NINA namestnik člana
    KLJUČANIN MIRA član
    JAVORNIK  MATEJ namestnik člana
                                        
    TEL: 01/306 35 16
    E-mail: ovk.lj-moste@gov.si
     
    4 VE   -     7  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                            
    UPRAVNA ENOTA  LJUBLJANA-MOSTE POLJE
     
    PROLETARSKA 1                                                             
    1000 LJUBLJANA-MOSTE                                              
     
    BAŠ LUCIJA tajnica
    SEDEJ GRČAR ANDREJA predsednica
    ŽUŽEK METOD namestnik predsednice
    LETICA PAVČIČ SANDRA član
    PAVLINIČ KLARA namestnik člana
    ŠTRAMEC NEMEC SONJA član
    VALIČ LARA namestnik člana
    MIKIĆ ZVIJEZDAN član
    ORAŽEM ŠPELA namestnik člana
                                    
    TEL.: 01/306 3514
     
    4 VE   -     8  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPR AVNA ENOTA  LJUBLJANA-BEŽIGRAD
     
    LINHARTOVA 13
    1000 LJUBLJANA-BEŽIGRAD                                         
     
    REMŠKAR MARIJA tajnica
    SIMSIČ ANDREJA predsednik
    KOSEC NATAŠA namestnik predsednika
    KOVAČIČ  DARINKA član
    BEC JAKOB namestnik člana
    ČEŠNOVAR  ALEKSANDRA član
    HOVNIK DANILO namestnik člana
    CMREKAR TADEJ član
    JESENKO SANDI namestnik člana
                                         
    TEL.: 01/306 38 77
    FAX:  01/306 38 35 
     
    4 VE   -     9  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA  LJUBLJANA-BEŽIGRAD
     
    LINHARTOVA 13
    1000 LJUBLJANA-BEŽIGRAD
                                            
    DRAŠLER MIRAN tajnica
    KOZJEK DEJA  predsednik
    ŠKULJ GRADIŠAR IRENA namestnik predsednika
    MINODRAŠ UROŠ član
    HAJDINJAK TEREZIJA namestnik člana
    ŠKUFCA META član
    BERAK  ĐORĐE namestnik člana
    ŠKRLEC ZLATKA član
    HODEJ ROK namestnik člana
                                          
    TEL.: 01/306 38 75
     
    4 VE   -    10   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA  DOMŽALE 
     
    LJUBLJANSKA  C. 69
    1230 DOMŽALE
     
    SEDEŽ VOLIŠČA ZA PREDČASNO GLASOVANJE : 
    Domžalski dom, Ljubljanska cesta 58, 1230 Domžale 
                                                                  
    VOZELJ IVICA tajnica
    MEJAČ HELENA predsednik
    KODELA KOLAR BARBARA namestnik predsednika
    HROVAT ROBERT član
    BURJA ROK namestnik člana
    SAVNIK ANTON član
    LAYE DAN namestnik člana
    VUK JOSIP član
    SARADJEN DARJA namestnik člana
                                         
    TEL.: 01/7210801
     
    4 VE   -    11  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA DOMŽALE
     
    LJUBLJANSKA  C. 69
    1230 DOMŽALE                    
     
    SEDEŽ VOLIŠČA ZA PREDČASNO GLASOVANJE : 
    Domžalski dom, Ljubljanska cesta 58, 1230 Domžale                                                 
     
    GERIČ VESNA tajnica
    JANJOŠ ANITA predsednik
    FATUR JESENKO MILOJKA namestnik predsednika
    DEŽELAK TOMAŽ član
    LENASSI ROMAN namestnik člana
    HEFERLE BRANKO član
    KUNAVAR MARTIN namestnik člana
    KADUNC IRENA član
    PIRŠ SABINA namestnik člana
                                            
    TEL.: 01/72 10 802

     

  • VOLILNA KOMISIJA 5. VOLILNE ENOTE
    5 VE VOLILNA KOMISIJA VOLILNE ENOTE
    UPRAVNA ENOTA CELJE
     
    TAJNICA: 
    BUKOVŠEK PUŠNIK IRENA tajnica
    AUBREHT BRANKO predsednik
    BOVHA MARIJA namestnik predsednika
    POTOČNIK NEJC član
    VIRANT ROMAN namestnik člana
    GOLTNIK NIKA član
    KOČEVAR ALENKA namestnik člana
    APAT SEBASTJAN član
    OVČAR ANITA namestnik člana
     
    LJUBLJANSKA CESTA 1
    3000 CELJE
     
    TEL.: 03/42 65 368
    FAX:  03/426 53 10
     
    5 VE   -     1  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                          
    UPRAVNA ENOTA ŠENTJUR
     
    MESTNI TRG 10      
    3230 ŠENTJUR 
     
    NOVAK URŠKA tajnica
    KIDRIČ POLONA predsednik
    DOLAR BOŽIČ TANJA namestnik predsednika
    KORŽE JOŽE član
    KUKOVIČ IVAN namestnik člana
    KOSMATIN SABINA član
    VREČKO ZDENKA namestnik člana
    GUČEK KRISTJAN član
    ARZENŠEK BOŠTJAN namestnik člana
     
    TEL.: 03/747 12 41
    FAX:  03/747 12 85
     
    5 VE   -     2  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA  CELJE
     
    LJUBLJANSKA CESTA 1
    3000 CELJE                                                                        
     
    HARDER NADA tajnica
    OSOLNIK BULAJIĆ TJAŠA predsednica
    HORVAT CVETKA namestnica predsednice
    BRECL ANTON član
    KOSEM KARMEN namestnik člana
    KOSMATIN TJAŠA LEA član
    ŽVIŽEJ MATEJA namestnik člana
    LESKOVŠEK ZLATKO član
    STEINER DARJA namestnik člana
                                       
    TEL.: 03/426 53 62
    FAX:  03/426 53 10
     
    5 VE   -     3  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA  CELJE
     
    LJUBLJANSKA CESTA 1
    3000 CELJE    
                                                     
    REČNIK NATAŠA tajnica
    PRITEKELJ MIRAN predsednik
    DIMEC IDA predlagam imenovanje za NPR (je sodnica)
    KAUČIČ DARJA član
    TAJNIK SUZANA namestnik člana
    LOGAR ELIZABETA član
    HEATH DRUGOVIČ SAŠA  namestnik člana
    WIRTH ALEX član
    KOSMATIN ALEKSANDRA SAŠA namestnica člana
                           
    TEL.: 03/426 53 46
    FAX:  03/426 53 10 
     
    5 VE   -    4  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA ŽALEC
     
    ULICA SAVINJSKE ČETE 5                                                    
    3310 ŽALEC                                                                           
     
    TERŽAN PETROVIČ URŠKA tajnik
    JAZBINŠEK ŽGANK ALENKA predsednik
    HORVAT ANDREJ namestnik predsednice
    RUKAV MARJETA član
    TEKAVC VILMA namestnik člana
    GORIŠEK JAKA član
    ANTLOGA DANICA namestnik člana
    PIRMANŠEK VIRANT LORA član
    POTEKO  MARTIN namestnik člana
     
    TEL.: 03/713 51 01
    FAX:  01/300 70 73
     
    5 VE   -    5  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA ŽALEC
     
    ULICA SAVINJSKE ČETE 5
    3310 ŽALEC
                                                                            
    ŽVIKART MELANIJA tajnica
    LESJAK METLIKA MILENA predsednik
    ROŽIČ UROŠ namestnik predsednika
    GOLAVŠEK MARJAN član
    PODBREGAR DAMIJANA namestnik člana
    RAČEČIČ OTON član
    BASLE TANJA namestnik člana
    DEBELAK MATJAŽ član
    VOLK ANDREJ namestnik člana
     
    TEL.: 03/713 51 41
    FAX:  01/300 70 73 
     
    5 VE   -    6   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA MOZIRJE
     
    ŠMIHELSKA CESTA 2
    3330 MOZIRJE  
                                                                          : 
    GRUDNIK SUZANA tajnica
    PORT JANJA predsednik
    KRIVEC MARIJA namestnik predsednika
    ČASL SUZANA član
    GLUŠIČ ANTON namestnik člana
    TERBOVŠEK COKLIN NATAŠA član
    ŽAGAR HELENA namestnik člana
    KRAMER SAMO član
    VOLK ANDREJA namestnik člana
                                                                                                                             
    TEL:  03/83 93 390 
    FAX:  03/839 34 02
     
    5 VE   -    7  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                                   
    UPRAVNA ENOTA  VELENJE
     
    RUDARSKA  6A
    3320 VELENJE  
                                                                        
    TEVŽ FRANJA tajnica
    JAZBEC METKA predsednik
    HOSTNIK MARIJA MOJCA namestnik predsednika
    KMETIČ ANDREJ član
    STRAHOVNIK ROK namestnik člana
    LAPANJA LOVRO član
    PODPEČAN IDA namestnik člana
    ŠKARJA GAŠPER član
    VOLK MARIJA namestnik člana
     
    TEL.: 03 8995 701
    FAX:  03/899 58 40
     
    5 VE   -    8   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA VELENJE
     
    RUDARSKA  6A
    3320 VELENJE                                                                          
    :
    KOS TANJA tajnica
    ZUPAN CIMPERMAN BARBKA predsednik
    OBRADOVIĆ BORKO namestnik predsednika
    ČAS KRNEŽA JUDITA član
    AŽMAN CVETKA namestnik člana
    KUMER MATEJA član
    TISNIKAR SAŠA  namestnik člana
    VASILJEVIĆ RUDONJIĆ ZDRAVKA član
    REP MOJCA namestnik člana
                                                             
    TEL.:   03 8995 702
    FAX:   03/899 58 40
     
    5 VE   -    9   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA  SLOVENJ GRADEC
     
    MEŠKOVA ULICA 21 
    2380 SLOVENJ GRADEC
     
    SEŠELJ IRENA tajnica
    PRAZNIK JERNEJ predsednik
    JANČIČ SILVA namestnik predsednika
    NAVODNIK KSENIJA član
    JESENIČNIK MERNIK MIRJA namestnik člana
    VENGUŠT ADAM član
    BREZNIK MARKO namestnik člana
    SEČKO NINA član
    LIPOVNIK SAMO namestnik člana
     
    TEL.:  02/885 05 54
    FAX:   02/885 05 91
     
    5 VE   -    10   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA  RAVNE NA KOROŠKEM
     
    ČEČOVJE  12A
    239O RAVNE NA KOROŠKEM 
     
    KOTNIK SILVO tajnik
    ČAS ŠPENGER PETRA predsednik
    DOŠEN SIMON  namestnik predsednika
    KAVTIČNIK DEJAN član
    PORI FRANČIŠKA namestnik člana
    ODER PETER član
    TUŠEK  MOJCA namestnik člana
    REBULA IRMA član
    ŠPANINGER MOJCA namestnik člana
                                          
    TEL.: 02/821 64 67
    FAX:  02/822 28 22
     
    5 VE   -    11   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA  RADLJE OB DRAVI
     
    MARIBORSKA  C. 7
    2360 RADLJE OB DRAVI  
                                            
    BREZOČNIK MAJA tajnica
    PESERL KAROLINA predsednik
    ŠTEHARNIK MILENA namestnik predsednika
    CVETKO ERIKA član
    HAMLER FRANC namestnik člana
    STERŽE  MATJAŽ član
    ČREŠNIK SMILIJA namestnik člana
    POLANC  ANDREJA član
    BURJA ZVONKO namestnik člana
     
    TEL.: 02/887 94 20    
    FAX:  02/887 94 28

     

  • VOLILNA KOMISIJA 6. VOLILNE ENOTE
    VOLILNA KOMISIJA 6. VOLILNE ENOTE
     
    JENIČ ROMAN tajnik
    ŽURA MAŠA predsednica
    GRDEN JERICA namestnica predsednice
    GRANDA BARBARA član
    KURETIČ ALEŠ namestnik člana
    VITKOVIČ KLEMEN član
    ŽUŽEK ANJA namestnik člana
    KLOBUČAR FRANC član
    GAŠI ANUŠA namestnik člana
                                                                
    DEFRANCESCHIJEVA ULICA 1                                                  
    8000 NOVO MESTO                                                           
     
    TEL.: 07/393 91 95 
    FAX:  07/393 91 03 
     
    6 VE   -    1  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                         
    UPRAVNA ENOTA  ČRNOMELJ
     
    ZADRUŽNA CESTA 16
    8340 ČRNOMELJ                                                           
     
    BAHOR BRANKO tajnik
    ZUPANIČ MARKO predsednik
    PLEVNIK DARINKA namestnik predsednika
    VESELIČ  JOŽE član
    STARIHA MARIJA namestnik člana
    GRUDNIK DARJAN član
    POVŠE MAJDA namestnik člana
    PERUŠIČ JANEZ član
    VLAŠIČ DUŠKA namestnik člana
                                     
    TEL.: 07/33 61 081                                                           
    FAX:  07/336 10 04
     
    6 VE   -    2  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA NOVO MESTO
     
    DEFRANCESCHIJEVA ULICA 1
    8000 NOVO MESTO                                                        
     
    BAJUK ZDENKA tajnica
    JORDAN URŠKA predsednik
    PEKOLJ EVA namestnik predsednika
    MEDLE ALEŠ član
    ZUPAN RAFAEL namestnik člana
    KUŠLJAN DOMINKO član
    JERELE SAŠA  namestnik člana
    BRULC HELENA član
    MIKETIČ ALINA namestnik člana
                                            
    TEL.: 07/393 91 66
    FAX:  07/393 91 03 
     
    6 VE   -    3   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA NOVO MESTO
     
    DEFRANCESCHIJEVA ULICA 1                                    
    8000 NOVO MESTO                                                         
     
    BAJUK  MARJAN tajnik
    PULKO ROMAN predsednik
    ŽUŽEK ANŽEJ namestnik predsednika
    JUDEŽ  SIMON član
    KOLENC MARKO namestnik člana
    VRANC VENO član
    HABJAN BLAŽ namestnik člana
    HABJAN IKA član
    STRAJNAR  ROBERT namestnik člana
                           
    TEL.: 07/393 91 56
    FAX:  07/393 91 03
     
    6 VE   -    4   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA TREBNJE
     
    GOLIEV TRG 5
    8210 TREBNJE                                                                    
     
    MLAKAR - KORPAR DARINKA tajnica
    KOVIČ BOŠTJAN predsednik
    SLADIČ BOŠTJAN namestnik predsednika
    SINUR IGOR član
    KOŠČAK DAMJAN namestnik člana
    MEDLE FRANC član
    TRŠINAR  KLEMEN namestnik člana
    SILA ŠPELA član
    MIKETIČ DANIEL namestnik člana
     
    TEL.: 07/348 22 59
    FAX:  07/348 22 70                                                                                       
     
    6 VE   -     5  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA  BREŽICE
     
    C.  PRVIH BORCEV 24 a
    8250 BREŽICE     
     
    VOLK MONIKA tajnica
    ŽGAJNAR ELIZABETA predsednica
    CESAR TANJA namestnica predsednice
    MOČAN TOMAŽ član
    GERMOVŠEK MILAN namestnik člana
    SOTOŠEK BARBARA član
    DIRNBEK PETER namestnik člana
    JANKOVIČ MITJA član
    STOJANOVIĆ ŠKUL PETRIJA namestnik člana
     
    TEL.: 07/49 91 570
    FAX:  07/499 15 99
     
    6 VE   -    6   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA KRŠKO
     
    C. KRŠKIH ŽRTEV 14
    8270 KRŠKO                                                                                                                                      
     
    OMERZEL VIDA tajnica
    TRAMPUŠ BOJAN predsednik
    VREČAR ZORČIČ NATAŠA namestnica predsednika
    ČERNELČ FILIP član
    PETAN TOMAŽ namestnik člana
    ZAGORC ANITA član
    SUŠA ALEŠ namestnik člana
    POMPE KATARINA član
    NAVOJ BOGDAN namestnik člana
     
    TEL.: 07/498 14 11
    FAX:  07/498 14 07
     
    6 VE   -     7  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                                  
    UPRAVNA ENOTA SEVNICA
     
    GLAVNI TRG  19A
    8290 SEVNICA                                                                        
     
    ZIDAR PRAH ANA tajnica
    PREDANIČ TADEJA predsednik
    POZDEREC PETRA namestnik predsednika
    KORENE GREGOR član
    KIREN SILVO namestnik člana
    KMETIČ DEJAN član
    REZEC JANKO namestnik člana
    POVALEJ TATJANA član
    ANDREJAŠ MARIJA MOJCA namestnik člana
    TEL.:  07/81 63 884
    FAX:   07/816 38 80
     
    6 VE   -   8   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA  LAŠKO 
     
    MESTNA UL. 2   
    3270 LAŠKO                                            
     
    PODLESNIK CVETKA tajnica
    PEŠEC ZDENKA predsednica
    STROPNIK MOJCA namestnica predsednice
    GRBIČ STANISLAV član
    TERŠEK PAVEL namestnik člana
    ZUPANC GORAZD član
    KOLAR TINA namestnik člana
    KOZMUS MARJAN član
    MAŽGON  NINA namestnik člana
     
    TEL: 03/73 38 818                                       
    FAX:  03/733 88 33
    E.mail:  ovk.lasko@gov.si
     
    6 VE   -    9  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA  HRASTNIK
     
    POT VITKA  PAVLIČA 5                                               
    1430 HRASTNIK
     
    MUHVIČ NINA tajnica
    BREČKO ALIS predsednica
    DUBROVNIK  TADEJ namestnik predsednice
    KLENOVŠEK  DARJA član
    ČEBIN ALOJZ namestnik člana
    VAVTAR JOŽICA član
    DEVIĆ MILADIN namestnik člana
    LAZNIK  KATJUŠA član
    CESTNIK MATJAŽ namestnik člana
     
    TEL.: 03/56 42 602
    FAX:  03/56 42 620
     
    6 VE   -    10  OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA TRBOVLJE 
     
    MESTNI  TRG 4
    1420 TRBOVLJE                                                                     
     
    KIRN ANICA tajnica
    PEŠEC GOJMIR predsednik
    TREVEN VILI namestnik predsednika
    VOZEL  MITJA član
    NAGLIČ ANTON namestnik člana
    KOS NINA član
    SITER SEVERINA namestnik člana
    KOPRIVC ROK član
    JURAJA MARIJA namestnik člana
     
    TEL.:  03/56 27 939
     
    6 VE   -  11   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA  ZAGORJE OB SAVI
     
    CESTA 9. AVGUSTA 5
    1410 ZAGORJE  OB SAVI   
     
    KOS BOJANA tajnica
    POTPARIČ JANEŽIČ TJAŠA predsednica
    REGANCIN  SARA namestnica predsednice
    REGANCIN  LJUDMILA član
    JERIN JELENA namestnik člana
    DRAŠLAR  IRENA član
    DOBRIĆ DEJAN namestnik člana
    PERDIH CIZEJ ANITA član
    BEJA  ANTON namestnik člana
     
    TEL.:  03/566 08 14                                                                                  
    FAX:   03/566 08 13

     

  • VOLILNA KOMISIJA 7. VOLILNE ENOTE
    7. VE - VOLILNA KOMISIJA 7. VOLILNE ENOTE
    UPRAVNA ENOTA MARIBOR
     
    UL. HEROJA STANETA 1
    2000 MARIBOR                                                                           
     
    PAL GORJANC POLONA tajnica
    REISMAN BRANKO predsednik
    OZMEC SIMONA namestnik predsednika
    LESJAK  BENJAMIN član
    BOGATINOVSKI  MLADENKA namestnica člana
    ŠPOLJAR LUKA član
    TOMAŽIČ PLANINŠEC SIMONA namestnik člana
    PIŠEK IVAN član
    PUNGERL ROBERT namestnik člana
                                        
    TEL.:  02/22 08 448                                          
    FAX :  02/220 14 85, 02/220 12 67                                                                                                                       

    E-mail: polona.pal-gorjanc@gov.si

     

    7. VE   -  1    OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                         

    UPRAVNA ENOTA ŠMARJE PRI JELŠAH 
     
    AŠKERČEV TRG 11 
    3240 ŠMARJE PRI JELŠAH   
     
    LUKIĆ  JELICA tajnik
    STRAŠEK ZINKA predsednik
    DOBNIK SIMONA namestnik predsednika
    KRULEC VIDOVIČ BENJA član
    PAVLOVIČ SLAVKO namestnik člana
    HREN TADEJ član
    DROFENIK  ANTON namestnik člana
    POHARC KSENIJA član
    KUNST MOJCA namestnik člana
                               
    TEL.:  03/817 17 28
    FAX: 03/817 17 77                                                                     
     
    7. VE   -   2   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA SLOVENSKA BISTRICA 
     
    KOLODVORSKA 10
    2310 SLOVENSKA BISTRICA                                        
     
    HORVAT   JASNA tajnica
    KRAMBERGER WHERRY METKA predsednica
    KOŠIR DEJAN namestnik predsednice
    MERČNIK CARMEN član
    KOŠIČ BORUT namestnik člana
    ZORKO LUKA član
    FREŠER MATEJ namestnik člana
    MAHORKO DRAGO član
    TOPLEK  SUZANA namestnik člana
                                    
    TEL.: 02/805 55 08                                     
    FAX : 02/805 55 66 
     
    7. VE   -  3   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA SLOVENSKE KONJICE 
     
    STARI TRG 29
    3210   SLOVENSKE KONJICE  
     
    FALNOGA FRANJA tajnica
    ZIDANŠEK LIDIJA predsednik
    VETRIH MOJCA namestnik predsednika
    FIJAVŽ DEJAN član
    SEŠEL LUCIJA namestnik člana
    POKORN BORIS član
    VODUŠEK  LUKA namestnik člana
    IRŠIČ MONIKA član
    REITER MAJA namestnik člana
     
    TEL.: 03/758 01 58 
    FAX : 03/758 01 13
     
    7 .VE   -   4   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA RUŠE
     
    KOLODVORSKA 9  
    2342 RUŠE                                                                           
     
    JESENEK ALENKA tajnica
    KRAJNC SONJA predsednica
    VESENJAK SLAVKO namestnik predsednice
    FRAS MILAN član
    ŽIŽEK MIHA namestnik člana
    ŠTERMAN  JURE član
    BOLČINA LIDIJA namestnik člana
    KOLETNIK ALEKSANDRA član
    MARUŠKO BOJANA namestnik člana
     
    TEL.: 02/669 06 71                                                             
    FAX:  02/669 0699                                                                   
     
    7 .VE   -  5   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA MARIBOR 
     
    UL. HEROJA STANETA 1
    2000 MARIBOR  
     
    PINTARIČ ALENKA tajnica
    BALTIĆ SENADA predsednik
    BURKELC FRIDA namestnica predsednice
    ŠABEDER JOŽE član
    ŠAUPERL ANDREJ namestnik člana
    ŠOŠTERIČ MITJA član
    PRAPOTNIK NASTJA namestnik člana
    DUMANIČ  LIDIJA član
    ŠPANINGER  IRENA namestnik člana
     
    TEL.: 02/22 08 388
    FAX:  02/220 18 56
    E-mail: ovk.maribor@gov.si
     
    7. VE   -   6   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA MARIBOR
     
    UL. HEROJA STANETA 1
    2000  MARIBOR  
     
    ULBIN NATAŠA tajnica
    ŠANTL FEGUŠ DANICA predsednica
    ČEH MATEJA namestnica predsednice
    MEDVED KAJA član
    BRGLEZ DUŠAN namestnik člana
    PRAPROTNIK VIDONJA MATEJA član
    REICH  NATAŠA namestnik člana
    VOBIČ STANKA član
    SORGER ANNA namestnik člana
     
    TEL.: 02/22 08 365
    FAX : 02/220 12 67
     
    7. VE   -   7   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA                          
    UPRAVNA ENOTA MARIBOR
     
    UL. HEROJA STANETA 1              
    2000 MARIBOR
     
    LIPOVNIK RENATA tajnica
    DOBČNIK ŠOŠTERIČ DANILA predsednica
    VRHOVNIK  MAŠA namestnica predsednika
    ŠABEDER LUKA član
    WEIXL IVAN namestnik člana
    VAZZAZ FERČEC MIRJANA član
    TUCOVIĆ  ALEKSANDAR namestnik člana
    KALACUN ŠKORJANC ALEKSANDRA član
    ŠKRABAR GORAZD namestnik člana
     
    TEL.: 02/22 08 385 
    FAX : 02/22 08 340
     
     
    7. VE   -   8   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA MARIBOR
     
    UL. HEROJA STANETA 1   
    2000  MARIBOR  
     
    KRUŠIČ ŠTRGULJC TINA tajnica
    HORVAT POGORELEC MIRJANA predsednica
    BEČELA HÖEBL TJAŠA namestnica predsednice
    VAŠ KSENIJA član
    ČONČ JOŽE namestnik člana
    KOPČIČ ALEKSANDER član
    DRŽIČ  DUŠAN namestnik člana
    ŠEŠERKO SARA član
    ŠPANINGER KAJA namestnik člana
     
    TEL.:02/22 08 485                                                         
    FAX : 02/220 18 20
     
    7. VE   -   9   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA MARIBOR
     
    UL. HEROJA STANETA 1                
    2000 MARIBOR                                                               
    FRAS ZOREC MARJANA tajnica
    NOVAČAN DUŠAN predsednik
    DAMEVSKA MAJA namestnica predsednika
    PERNEK ARNUŠ DARKA član
    JERIČ DRAGO namestnik člana
    ROŽMAN ROMANA član
    LEŠNIK  SREČKO namestnik člana
    DOBNIK MAJA član
    GRGIĆ IVANA namestnik člana
     
    TEL.: 02/22 08 390
    FAX : 02 2208 340
     
    7. VE   -  10   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA MARIBOR
     
    UL. HEROJA STANETA 1 
    2000 MARIBOR  
     
    KOČEVAR VIDA tajnica
    HERIČ DENIS predsednik
    RAKUŠA ANDREJA namestnik predsednika
    ŠPERNJAK  ANDREJA član
    PAJK BARBARA namestnik člana
    VIDONJA NEVENKA član
    ŠKETA JAVORNIK KATJA namestnik člana
    IVNIK MAJDA član
    KUNČNIK SEBASTJAN namestnik člana
                          
    TEL.: 02/22 08 419
    FAX : 02/220 12 67
     
    7 .VE   -  11   OKRAJNA VOLILNA KOMISIJA
    UPRAVNA ENOTA MARIBOR 
     
    UL. HEROJA STANETA 1
    2000 MARIBOR   
     
    KOLMAN NATAŠA tajnica
    PINTARIČ  MIRJANA predsednica
    KRAJNC JURE namestnik predsednice
    KODRIČ VLADIMIR član
    LUKETIČ ZDRAVKO namestnik člana
    SAGADIN ALEKSANDRA član
    FRANGEŽ  MIHA namestnik člana
    POTRČ BORIS član
    ŠULEK KATARINA namestnik člana
               
    TEL.: 02/220 83 63 
    FAX : 02/220 83 40
     

     

  • VOLILNA KOMISIJA 8. VOLILNE ENOTE
    VOLILNA KOMISIJA VE-8
     
    SLOMŠKOVA UL. 10
    2250 PTUJ
     
    ERJAVEC SILVO tajnik
    JANŽEKOVIČ BENO predsednik
    ŽMAUC ANDREJ  namestnik predsednika
    PEČUH ŽIGA član
    ŽUNKOVIČ EVA namestnik člana
    GOBOR KLAUDIJA član
    KOREZ ALEŠ namestnik člana
    BALIGAČ ANDREJ član
    MESAREC MATEJA namestnik člana
     
    TEL:  02/798 01 20, 02/798 01 18
    FAX: 02/798 01 30
     
     
    8. VE - 1.  OVK LENDAVA
    UPRAVNA ENOTA LENDAVA
     
    TRG LJUDSKE PRAVICE 5
    9220 LENDAVA
     
    VUK JASMINA tajnica
    BOČKOREC BOJAN predsednik
    BERTALANIČ MIRELA namestnik predsednika
    HOZJAN ANICA član
    HORVAT MIHA namestnik člana
    BAUMGARTNER MIHAELA član
    SARJAŠ SVEN namestnik člana
    GONC TIMEA član
    JUG NINA namestnik člana
     
    TEL:  02/57 73 652
    FAX:  02/577 36 12
     
    8.  VE    –  2. OVK ORMOŽ
    UE ORMOŽ
     
    PTUJSKA C. 6
    2270 ORMOŽ
     
    MLINARIČ SLAVICA tajnica
    KRAJNC MARIJA predsednica
    MASTEN TOPLAK ERIKA namestnik predsednika
    HORVAT ANDREJ član
    TRSTENJAK JASNA namestnik člana
    KOVAČIČ  AJDA član
    KENDA RENATO namestnik člana
    FAFULIĆ ZLATAN član
    ZORE SIMON namestnik člana
     
    TEL: 02/741 54 03
    FAX: 02/741 54 26
     
    8. VE - 3. OVK LJUTOMER
    UE LJUTOMER
     
    VRAZOVA 1
    9240 LJUTOMER
     
    STAMNIČAR VERONIK ALEKSANDRA tajnica
    NEMEC OTON predsednik
    GRIL SUZANA namestnik predsednika
    BARAT LENART član
    REBERNIK ŽIŽEK MIRA namestnik člana
    GOŠNJAK MAKSIMILIJAN član
    BRUMEN JANEZ namestnik člana
    MAGDIČ CIRIL član
    BELOVIĆ  ALEŠ namestnik člana
     
    TEL: 02/584 94 21                        
    FAX: 02/583 12 45                         
     
    8. VE -  4. OVK MURSKA  SOBOTA – DEL
    UE MURSKA SOBOTA
     
    KARDOŠEVA 2
    9000 MURSKA SOBOTA
     
    KUZMA KOLTAJ NATAŠA tajnica
    JUG STANISLAV predsednik
    HORVAT KUSTEC SONJA namestnik predsednika
    KLEMENT MARIJAN član
    RAJBAR DRAGO namestnik člana
    HORVAT MITJA član
    ŠERUGA GREGA namestnik člana
    CRNKOVIČ  LEOPOLD član
    KODILA ŠTEFAN namestnik člana
     
    TEL:  02/51 31 230
     
    8. VE -  5. OVK MURSKA SOBOTA – DEL
    UE MURSKA SOBOTA
     
    KARDOŠEVA 2
    9000 MURSKA SOBOTA
     
    FARIČ GOMBOC NATAŠA tajnica
    GOLDINSKIJ HUSAR NATALIJA predsednik
    ŽIŽEK STANISLAV namestnik predsednika
    KUZMIČ JERNEJ član
    KOVAČIČ JANEZ namestnik člana
    LANG JURE član
    ŠTROKAJ LARA namestnik člana
    HOBLAJ ZORAN član
    BERLAK BOŠTJAN namestnik člana
     
    TEL:  02/513 12 46
    FAX:  02/513 11 03  
     
    8. VE  -  6. OVK GORNJA  RADGONA
    UE GORNJA RADGONA
     
    PARTIZANSKA 13
    9250 GORNJA RADGONA
     
    HOFMAN FRANC tajnik
    NEUVIRT MARJAN predsednik
    STARE ADRIJANA namestnik predsednika
    MURG MARIJA član
    KOTNIK KAJDIČ VESNA namestnik člana
    KOS ZORAN član
    GRLEC SIMON namestnik člana
    DOKL VESNA član
    KRISTL MARJETKA namestnik člana
     
    TEL: 02/564 38 50
     
    8. VE  –  7.  OVK LENART
    UE LENART
     
    TRG OSVOBODITVE 7
    2230 LENART
     
    MAURIČ JOŽICA tajnica
    CERJAK FIRBAS BREDA predsednik
    HEBAR ŠKAMLEC MILENA namestnik predsednika
    PLOJ KRISTIJAN član
    ŠUTA DARJA namestnik člana
    CELCAR ALEŠ član
    HARL BRANKO namestnik člana
    BRATKOVIČ FRANC član
    KRAJNER JOŽICA namestnik člana
     
    TEL:  02/729 15 21
    FAX:  02/729 15 33
     
    8. VE  -  8. VK PESNICA
    UE PESNICA
     
    PESNICA PRI MARIBORU 43a
    2211 PESNICA
     
    UNTERLEHNER DARJA tajnica
    LORENČIČ KSENIJA predsednik
    MESAREC ANDREJA namestnica predsednice
    KRAMBERGER PETER član
    LORENČIČ KARINA namestnik člana
    VIDNAR NATAŠA član
    FERK MATJAŽ namestnik člana
    ŠABEDER IVAN član
    KOTNIK KARMEN namestnik člana
     
    TEL:  02/6542 340
     
    8. VE  -  9. OVK PTUJ - del. SLOVENSKE GORICE
    UE PTUJ
     
    SLOMŠKOVA 10
    2250 PTUJ
     
    POTOČNIK MARIJA tajnica
    ČUŠ ZAMUDA SIMONA predsednik
    SELINŠEK ROK namestnik predsednika
    PETEK MILAN član
    LOZINŠEK KARMEN namestnik člana
    HERAK JOVITA član
    POTOČNIK  MIHA namestnik člana
    VAMBERGER MIRKO član
    BRAČKO  DEJAN namestnik člana
     
    TEL:  02/798 01 59
    FAX:  02/798 01 30
     
    8. VE - 10. OVK PTUJ - del mesto
    UE PTUJ
     
    SLOMŠKOVA 10
    2250 PTUJ
     
    KOROŠEC DANICA tajnik
    HRNEC PEČNIK ALBINA predsednik
    NEUDAUER TOMAŽ namestnik predsednika
    ROZMAN FRANJO član
    ERBUS ANDREJ namestnik člana
    VERŠIČ ROK član
    FERK  JASMINKA namestnik člana
    GAJSKI  TAMARA član
    KLASINC DEJAN namestnik člana

     
     
    TEL:   02/79 80 137
    FAX:   02/798 01 30
     
    8. VE - 11. OVK PTUJ -del Haloze
    UE PTUJ
     
    SLOMŠKOVA 10
    2250 PTUJ
     
    PIHLER ALENKA tajnica
    ROJIC BISERKA predsednik
    HABJANIČ MAJA namestnik predsednika
    LESKOVAR UROŠ član
    PERNEK DUŠAN namestnik člana
    HANŽELIČ SILVA član
    VARVODA MATJAŠIČ BARBARA namestnik člana
    BRATUŠEK ANTON član
    MAJHEN ŠTEFANIJA namestnik člana
     
    TEL:  02/798 01 22
    FAX:  02/798 01 30

     

  • VOLILNA KOMISIJA 9. VOLILNE ENOTE
    VOLILNA KOMISIJA VE-9
    UPRAVNA ENOTA KOPER
    Trg Brolo 4
    6000 KOPER
     
    TAJNICA: INES KLINKON
    PREDSEDNICA: MERI MIKAC
    NAMESTNICA PREDSEDNICE: SABINA VRČON
    ČLANICA: NADJA MAROLT
    NAMESTNICA ČLANICE: TEREZA DE ANDREA
    ČLANICA: SELENE MUJANOVIĆ
    NAMESTNICA ČLANICE: SABINA HOMJAK
    ČLAN: ALDO BRONDULA 
    NAMESTNIK ČLANA: ANDREA BARTOLE
     
    tel.: 05/6637-640
  • VOLILNA KOMISIJA 10. VOLILNE ENOTE
    VOLILNA KOMISIJA VE-10
    UPRAVNA ENOTA LENDAVA
     
    TRG LJUDSKE PRAVICE 5
    9220 LENDAVA
     
    TAJNICA: KORNELIA ŠEMEN
    PREDSEDNIK:  MILAN REGVAT
    NAMESTNICA PREDSEDNIKA: DARINKA PUŠENJAK
    ČLANICA: SOFIJA GAVRILOVIĆ
    NAMESTNIK ČLANICE:  LADISLAV SOLARIČ
    ČLANICA: VESNA MARTON
    NAMESTNIK ČLANICE: ROBERT HORVAT  
    ČLANICA: ALEXANDRA FEHER-HORVATH
    NAMESTNICA ČLANICE: IZABELA GYURKAČ
     
    tel.: 02/577 36 22